Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 19:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 22 sierpnia 2006, 00:27 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 18:21
Posty: 30
okej dam znac za ok 2tygodnie!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 sierpnia 2006, 23:11 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): sobota, 26 sierpnia 2006, 00:05
Posty: 64
Lokalizacja: Pomorze
no cóż po tym co przeczytałem też go kupię.Myślałem też o ACE250 ale w razie czego serwis mam prawie na miejscu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 sierpnia 2006, 16:59 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 27 sierpnia 2006, 16:25
Posty: 23
Lokalizacja: Cieszyn
Witam wszystkich. Przekopalem sie przez wiekszosc watkow na tym forum i zdecydowalem sie na kupno Rutusa Ultra II. Czy kupno Rutuska ze stronki producenta jest pewne? A moze polecacie inna stronke? Czy ktos orientuje sie jak dlugo paczka bedzie szla? Wracam do domu za 2 tygodnie i chcialbym zeby sprzet juz na mnie czekal :)
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 sierpnia 2006, 17:57 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 18:11
Posty: 474
A jak myślisz?? Ta strona to nie Alegro - nikt nie oszuka. Rutus zresztą działa na forum - wyślij mu PM poza tym na jego stronce masz mapkę - znajdź dla siebie najbliższy sklep.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 22:37 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 27 sierpnia 2006, 16:25
Posty: 23
Lokalizacja: Cieszyn
Landser napisał(a):
A jak myślisz?? Ta strona to nie Alegro - nikt nie oszuka.

Chcialem sie tylko upewnic czy to Ich stronka.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 sierpnia 2006, 17:32 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 9 września 2005, 09:57
Posty: 89
Lokalizacja: Wawa Podlasie
Ja swoją brałem od przedstawiciela i wszystko było ok. :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 września 2006, 19:33 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Dylan napisał(a):

Dołączam się do klubu bardzo zadowlonych użytkowników Rutusa. :)


Hmmm...tak mi sie pomyslalo ze mozna by zrobic taki Klub-jest juz taki XLT-czemu my nie mamy popierac naszego sprzetu???
Ale to Panowie musi byc Wasza inicjatywa-wiem z autopsji ze jako dealer Rutusa zostane zaraz zakrzyczany "ze reklamuje"
Co za problem zrobic strone-i forum uzytkownikow Rutusow-kto sie pisze?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 września 2006, 20:02 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

JMS - tak tylko na marginesie to forum XLT nie służy tylko poszerzaniu wiedzy o XLT :) Owszem są tam dziesiatki programów i rad pod tym kątem, ale także mnóstwo użytkowników innych sprzętów (w tym Rutusów) i porad dla nich..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 września 2006, 22:02 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 18:11
Posty: 474
Spokojnie chłopaki... Nie reklamuję daelera , chwalę tylko sobie sprzęt Rutusa. A właściwie dobry macie pomysł z tym forum użytkowników R.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 września 2006, 22:35 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
VW-niczego nie neguje-widze zes przeczulony...
Finito


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 września 2006, 23:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
JMS super pomysł :1 Ja w to wchodzę i chętnie pomogę. Niestety nie znam się na bebechach forum ,ale chętnie podzielę się swoim doświadczeniem ;)
VW, na forum Rutusa też będą mogli wchodzic użytkownicy np. XLT :)
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 07:58 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 19:57
Posty: 341
Lokalizacja: Łódź
http://www.odkrywca-online.com/pokaz_wa ... ?id=362023 , jak widzę coś z Forum użytkowników R. już zaczyna kiełkować :)

pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 11:00 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Eee.. Panowie, nie o to chodzi ;) Ja mam tylko drobne wątpliwości, czy Rutusy są aż tak skomlikowane, że wymagają osobnego forum? Choć ja jak najbardziej popieram stronki tworzone przez fanów danego sprzętu :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 11:30 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Van Worden napisał(a):
Eee.. Panowie, nie o to chodzi ;) Ja mam tylko drobne wątpliwości, czy Rutusy są aż tak skomlikowane, że wymagają osobnego forum? Choć ja jak najbardziej popieram stronki tworzone przez fanów danego sprzętu :1


Też tak myslę, podstawą poprawnego używania rutusów, zwłaszcza Solarisa jest przeczytanie i zrozumienie instrukcji(Instrukcja do Solarisa jest bardzo szczegółowa, ta z Ultry2 jak dla mnie zbyt uboga- po przesiadce z Firsta mimo jej dokładnego przeczytania połapać troche się nie mogłem, zwlaszcza se statyką, mimo ze to prosty wykrywacz- powinien w niej byc wstęp podobny jak w tej od Solarisa), oraz przetestowanie wszystkiego, a nie jak czesto to wyglada: Huraaa(mam wkrywacz) i do najbliższego, przeważnie mocno zaśmieconego lasu... A potem po kilku godzinach, po wykopaniu kilku kg złomu i masie fałszywych sygnałów, za to zadnego fanta, na forum i zaczyna się...
Na tamtym forum najprawdopodobniej też były by zadawane 10-tki razy te same, często podstawowe i trywialne pytania, bo ludzie tak leniwi są ze nawet instrukcji czy też forum przeczytać się nie chce im...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 19:20 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2005, 20:37
Posty: 182
Lokalizacja: Kuźnica / Białystok
Po przeczytaniu postów chyba następcą mojego jabla bedzie Rutus Ultra 2 :666 A oto link do forum o rutusach http://www.grzywa.elit.net.pl/forum/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL