Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 06:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tanio z Chin ?
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 17:37 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
Czy ktos z was probowal kupowac wykrywacz z Chin ? O to przyklad cen ( a moze to oszust :) ? )

http://search.ebay.pl/_W0QQfgtpZ1QQfrpp ... sZl97vx180


/pozdr zul^


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 17:53 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
jesli dobrze policzyłem to takie dajmy na to XLT ma kosztować 600zł :que :hmmm tylko ciekawe dlaczego do tej pory jeszcze nikt nie kupił :666

Jesli jest opcja przesyłki pobraniowej z możliwością sprawdzenia zawartości przy odbioże to sprzedaję swojego złoma i kupuję błąd ortograficzny!!! ze dwie sztuki :jump


Ostatnio edytowano piątek, 8 września 2006, 18:13 przez Michał_R, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 18:05 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
Oferty z wykrywaczami z Australii ( ebay ) tez sa godne uwagi :)

/pozdr zul^


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 18:25 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Witam !!

A ja się zapytalem gościa, czy da radę przesłać do Polski "za pobraniem" Quattro MP... :luv
A co, jak szaleć - to szaleć. :666
Ciekawe, czy odpowie?

Nie wiem, czy ktoś z Was klikał w "Formy płatności"...
Do Chin się nie płaci, nie licytujcie. :D

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 18:26 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
[/quote]W tym kraju nie są dostępne żadne formy płatności. Nie składaj swojej oferty na ten przedmiot.[/quote]


Takie cos sie pojawi jak klikniesz na "formy platnosci"
...Ten "wybieg" ma promowac Chinska gospodarke zdaje sie :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 18:32 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 04:36
Posty: 3129
Lokalizacja: Górny Śląsk
Forma promocji równie dobra jak ich towary.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 18:53 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): wtorek, 1 czerwca 2004, 15:31
Posty: 3672
trzeci raz widzę taką promocję z Chin i trzeci raz sprzedaje je osoba z zerowym kontem, jakiś przekręt


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 19:53 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 04:36
Posty: 3129
Lokalizacja: Górny Śląsk
Obawiam się, że sama obudowa jest wiecej warta niż żądana cena. Chyba, że ją też wykonały małe, pracowite rączki krajanów sprzedającego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 21:27 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 9 lutego 2003, 01:00
Posty: 142
Witam,
Naciągacz na 100% w tym przypadku raczej nikt normalny tego nie kupi bo facet nie ma komentarzy i cena rażąco za niska ale e-bayowi naciągacze mają też inne metody np taki przypadek ostatnio często występujący http://cgi.ebay.com/New-Lowrance-lcx-26 ... dZViewItem
Echosonda która kosztuje normalnie grubo ponad 1000$ a u nas ponad 10000zl, sprzedawca pewny dużo komentarzy tylko brać. Niestety to też oszust takie aukcje często się pojawiają z reguly jako 1 dniowe i kontakt na e-mail podany w treści a nie przez "zadaj pytanie sprzedającemu", nie wiem jak to robią ale wygląda na to że wlamują się na e-bayowe konta. Bądzcie czujni z okazjami!

pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL