Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 19:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 15:20 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2006, 17:32
Posty: 120
Lokalizacja: Opoczno
Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator czy może coś jeszcze innego dostępnego na Alletanio w cenie do 700zł? Wolałbym coś krajowego ale nie wiem co mogło by być dobre.Jakie sa osiągi polskich wykrywek?
pozdrawiam
Hadess


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 15:29 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Hadess napisał(a):
Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator

Od tego to nawet Jabel jest lepszy, jeśli koniecznie krajowy to dozbieraj sobie kasę i kup HS 3.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 15:32 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): sobota, 12 listopada 2005, 00:03
Posty: 259
Lokalizacja: Kartuzy
Albo jeżeli masz tylko fundusze do 700zł to wybierz coś z Rutusa. Może być używana Ultra II albo First. Zawsze wtedy będziesz mógł pokopać sobie coś z drobnicy :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 15:37 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2006, 17:32
Posty: 120
Lokalizacja: Opoczno
prezesszczepan napisał(a):
Hadess napisał(a):
Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator

Od tego to nawet Jabel jest lepszy, jeśli koniecznie krajowy to dozbieraj sobie kasę i kup HS 3.


nie wiedziałem że polskie wykrywki są takie gówniane :cry: wobec tego co innego byłoby dobre na militarkę?
pozdrawiam
Hadess


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 15:40 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Hadess napisał(a):
nie wiedziałem że polskie wykrywki są takie gówniane :cry: wobec tego co innego byłoby dobre na militarkę?
pozdrawiam
Hadess

Nie chodzi o polskie wykrywki tylko akurat w tym przypadku o wykrywacze tego producenta, a tak jak przedmówca pisał, to można uderzyć na Rutusy gdyż one są "uniwersalne", ja pisałem o HS 3 w wypadku tylko i wyłącznie militarki żelaznej (Smętka chyba nic nie przebije jeśli o to chodzi).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 15:50 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2006, 17:32
Posty: 120
Lokalizacja: Opoczno
prezesszczepan napisał(a):
Nie chodzi o polskie wykrywki tylko akurat w tym przypadku o wykrywacze tego producenta, a tak jak przedmówca pisał, to można uderzyć na Rutusy gdyż one są "uniwersalne", ja pisałem o HS 3 w wypadku tylko i wyłącznie militarki żelaznej (Smętka chyba nic nie przebije jeśli o to chodzi).


HS3 nie mają dyskryminacji która nawet przy militarce się przydaje
pozdrawiam
Hadess


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 15:54 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2006, 11:46
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Racja, ja jestem (nie)szczęślliwym posiadaczem armanda i nie polecam. Za tą kase pomyśl nad rutusem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?
PostNapisane: czwartek, 7 września 2006, 16:43 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
Hadess napisał(a):
HS3 nie mają dyskryminacji która nawet przy militarce się przydaje


i tu się mylisz , smetek ma dyskryminację może nie rewelacyjną ale ma , miałem smetka jakis czas i naprawdę polecam ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 11 września 2006, 08:46 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2006, 09:40
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Witam
Gdzie w warszawie mozna kupic "smętka", jakis adres pruducenta??
Bo na allegro to trafia sie raz na miesiac :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 11 września 2006, 09:54 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Producentem HS3 jest inż. Henryk Smętkowski - wpisując jego imię i nazwisko w google bez problemu jego dane znajdziesz:)

I nie piszcie że smętek tylko i wyłącznie na militarkę, bo jak zobaczyłem z jakich głebokości kolega smetkiem z srednią cewką wyciagał niemieckie "pfenisie" i guziki "groszki" i te od celt to troche się zgarbiłem...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 września 2006, 23:26 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2006, 09:40
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Niestety ale na temat Henryka Smętkowskiego i HS-3 nic w google nie moge znaleźć a juz na pewnie nie jakiegoś kontakty, adresu sklepu czy chociażby strony :(

Prosze o jakiegos konkretnego linka jesli taki jest, albo jakis kontakt czy adres :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 września 2006, 23:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 10 października 2005, 12:07
Posty: 4124
Lokalizacja: Kielce
To Ty jakoś szczególnie uzdolniony jesteś (:666), bo mnie po wpisaniu w google Smętkowski już w pierwszym linku wychodzą dane kontaktowe.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 września 2006, 00:13 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 18:11
Posty: 474
Czemu nikt mu nie doradzi PI Nowaka ??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 września 2006, 01:30 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2006, 16:45
Posty: 497
Lokalizacja: Łódź
Discoverer działa tylko w allmetalu a Penetrator ma tzw. dyskryminator na trybie statycznym -odrzuca drobne przedmioty żelazne ,dynamika jest tak jak w HS-3 tylko w allmetal.Osiagi są +/- zgodne z tym co podaje producent (w air teście).
Różnica cenowa to 100zł,ale wybór zawsze pozostaje klijenta co do marki i modelu.
W tym poście mogli by się wypowiedzieć też użytkownicy innego polskiego sprzetu produkowanego np. w Sopocie ,Puławach czy Częstochowie
Jako kwatermistrz miałem na
razie tylko dostep do wyrobów dwu polskich producentów i chętnie poczytam opinie (sensowne)o pozostałych.


Ostatnio edytowano środa, 13 września 2006, 01:34 przez resty, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 września 2006, 01:32 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2006, 16:45
Posty: 497
Lokalizacja: Łódź
Discoverera bym raczej dla siebie nie kupił ,ale TWOJA kasa TY decydujesz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL