Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 12:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: C.SCOPE TR ??? Czy ktoś miał z tym styczność ??
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 15:21 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 11 marca 2004, 20:59
Posty: 133
Witam czy ktoś chodził z tym wykrywaczem ?? albo słyszał jak działa , czy ma dyskryminacje ??? jak z zasięgami ???
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 19:49 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam nie znam C.scope tr, jest wiele modelów ale ten jest- :que pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 21:44 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 11 marca 2004, 20:59
Posty: 133
Nie wiem ... moze z foto pomoze http://photos.allegro.pl/photos/400x300 ... 27071679_2


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 22:00 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam.pochodzenie CHINY .to nie ma mawet najmniejszego powiązania z C.scope.daj sobie spokój.pozdrowienia :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 22:06 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 11 marca 2004, 20:59
Posty: 133
To jest chyba model C-Scope 650-D z 1980 roku :( tyle znalazłem w necie , ma on dyskryminacje dla tego zwrócił moją uwagę i jestem ciekawy czy zasięgi ma lepsze niz jabel ...

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 22:07 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
http://www.joanallen.co.uk/a_c_scope_me ... rs_uk.html tak one wyglądają.bo to co na tamtym zdjęciu,to jest szok. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:12 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 17:43
Posty: 19
NO TYLKO TO CO POKAZAŁEŚ TO TERAŻNIEJSZY WYNALAZEK ATO JEST Z LAT 80 I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MD NO CHYBA ŻE WYGLĄD I JEST NA 100% ORYGINALNY ANGOL NIE CHINY PRZYJRZYJ SIĘ UWAŻNIE CEWCE :) :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:13 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam odnośnie C.scope ja osobiście najmniejszy model jaki miałem to 660,i jeśli chodzi o porównanie Jabla do jakiego kolwiek C.scope mija się z celem,nie ta półka .jeśli to pomoże to proszę zerknij na to .http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:14 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
sory coś namieszałem http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:19 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 17:43
Posty: 19
ZDJĘCIE CEWKI


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:22 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 17:43
Posty: 19
O KURCZE ZNOWU PROBLEM ZE ZDJĘCIEMhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4200d7c55babd56.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:28 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam caps lock Ci się zaciął.pozdrawiam ja też mogę taką naklejkę Ci podarować


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:28 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Zapytaj Kazana on miał Cscopa TR 440, widziałem tą wykrywkę parę razy w akcji i muszę przyznać, że za tą kasę to całkiem przyzwoity sprzęcik.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 września 2006, 23:34 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 17:43
Posty: 19
DZIĘKI ALE JUZ JEDNA JEST NA NIM A CAPS LOCK,LUBIE PISAĆ DUŻE LITERY, A NIEDOWIARKOM ŻYCZE DOBREJ NOCY POZDRAWIAM :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 18 września 2006, 00:28 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam,z tym caps lokiem to nie była złośliwość,odnośnie C.scope tr,to mój starszy kolega miał podobny model,i były to chiny.pozdrawiam pomylki sie "zdarza" pisze się przez "rz" - błąd ortograficzny!!!.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL