Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 20:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: GARRETT 1350 ???????????????????????????
PostNapisane: piątek, 13 października 2006, 23:14 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 września 2006, 22:03
Posty: 274
Lokalizacja: ***O'le***
wITAM WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!
MYSLALEM NAD KUPNEM WYKRYWKI GARRETT 1350... CZY KTOS MOZE MA TAKIEGO?? JAK WRAZENIA?? MOZE KTOS MA COS DO POWIEDZENIA NA JEGO TEMAT... JESLI TAK TO BARDZO PROSZE, GDYZ BYC MOZE POMOZE MI TO W PODJECIU DECYZJI.
PODAJE JESZCZE LINK NA STRONE O NIM, ALE TO TYLKO SUCHE DANE... http://www.garrett.pl/hobby/detektory/s ... index.html PLEASE, HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
THX, AND PZDR


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 13 października 2006, 23:23 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 18 października 2004, 20:58
Posty: 234
Lokalizacja: Łódź
Wiesz nie bardzo wiem czego byś chiał szukać? Poczytaj forum ,było już sporo o garettach i innych . Ja za tę kasę bym go nie kupił - ale ja wole drobicę .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 14 października 2006, 10:20 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 września 2006, 22:03
Posty: 274
Lokalizacja: ***O'le***
moze i bylo, ale chodzi mi konkretnie o ten model... moze ktos ma taki... ktos ma jakies przezycia, wspomnienia.... cos o tm typie... jakies rzeczywiste osiagi... hm??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 14 października 2006, 14:26 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 20 maja 2005, 13:50
Posty: 194
Lokalizacja: Poznań
Na monety i drobne przedmioty ten wykrywacz jest bardzo dobry, choć jak zauważyłem przegapia kilka fantów na danym polu albo po prostu na nie nie trafiam.

Jak wyczujesz ten wykrywacz oraz go dobrze ustawisz, to monetki ciągnie bardzo dobrze.
Na pewno jest bardziej "stabilniejszym" sprzętem niż np. ACE 250, zasięg też ciut większy.
Mam pewną schematykę ustawień tego wykrywacza (ACE 250 też się da tak ustawić) i naprawdę monety częściej wychodzą niż śmieci.
Jeśli jesteś nastawiony na monety, to bardzo łatwo jest wykryć, czy masz pod cewką monetę czy jakiś śmieć czy np. łuskę, choć oprócz monet to również możesz wtedy nakopać guziki, plomby i jakieś duperelki.
Moim zdaniem wykrywacz jak najbardziej ok i nie ma skomplikowanych ustawień. Po prostu wejdź i szukaj.

Zauważyłem również, że najlepsze wyniki są w ciągu pierwszych ok. 4 godzinach poszukiwań na nowych bateriach. Warto zaopatrzyć się w akumulatorki. Wykrywacz potrzebuje ich 8 sztuk.

Jak na razie mogę porównać 3 wykrywacze - ACE 250, GTP 1350 oraz Minelab Explorer II.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 15 października 2006, 21:07 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 września 2006, 22:03
Posty: 274
Lokalizacja: ***O'le***
ok, ok,
dzieki!! to cenne informacje... a jak z rzeczywistym zasiegiem?? No i cz ytestowales cewke Power DD ??
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 15 października 2006, 23:44 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 20 maja 2005, 13:50
Posty: 194
Lokalizacja: Poznań
ARA$ napisał(a):
ok, ok,
dzieki!! to cenne informacje... a jak z rzeczywistym zasiegiem?? No i cz ytestowales cewke Power DD ??
pzdr


Szczerze - zasięg to tam pikuś, bardziej mnie interesuje dokładność namierzenia, wielkość przedmiotu oraz +/- wstępnie z czego jest wykonany - a oryginalna cewka umożliwia id (wielkość znaleziska). Nie testowałem cewki Power DD.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL