Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 06:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 4 listopada 2006, 12:49 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
witam .co to to nie :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 4 listopada 2006, 15:23 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): sobota, 12 listopada 2005, 00:03
Posty: 259
Lokalizacja: Kartuzy
No tak więc powracając do tematu.

Fisher 1225-X Wykrywacz już wyższej klasy z dobrą dyskryminacją i zasięgami. To co na PS prezentował wiciu_r to ten wykrywacz rzeczywiście jest swoistym "odkurzaczem" na monety. Z tego co pisze na Vikingu wykrywacze Fisher przystosowane są do szukania w zmineralizowanym gruncie. Jedyne malutkie wady to brak pokrętła od regulacji głośności no i i już większy mankament to brak pokrętła dostrajania do gruntu (dla tego nie wiem czy jest to coś poważnego, i to włąśnie zdecyduje czy kupić ten sprzęt czy nie)

Zasięgi według strony dark'a z cewką 20cm to

tryb DISC PINPOINT
$1 25 cm 29 cm
$5 25 cm 28 cm
$10 24 cm 30 cm
$25 26 cm 31 cm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 grudnia 2006, 23:30 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 21:13
Posty: 127
Własnie a propo Fishera 1225 na stronie Darka chyba wkradł sie błąd.... odnośnie sondy 10",
10" to 25 cm a nie 20 cm, - to dość istotna różnica potrafi to ktoś sprostować?
o jaką sonde chodzi??

Fisher 1225 - sonda 10"
Cewka 20 cm
tryb DISC PINPOINT
$1 25 cm 29 cm
$5 25 cm 28 cm
$10 24 cm 30 cm
$25 26 cm 31 cm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 grudnia 2006, 00:28 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2004, 12:06
Posty: 137
Lokalizacja: K-staw
Witam nie bede zaczynał nowego postu dokleje sie tutaj . O ile można ?
Jest tu poruszana sprawa jednego z dwóch wykrywaczy na którego "mam oko "
Mam dwa swoje typy Minelab Sovereigne i Fisher 1255 co Wy na to ?
Jakie mieliście osiągi na tych sprzętach , słyszałem opinie że Sovereigne jest ciężki i na militaria raczej go nie polecają .Jak to jest ?Niech wypowiedzą się ludzie pracujący na tym sprzęcie

Potrzebny mi jest dobry w miarę uniwersalny wykrywacz militarka- monety. Wymagania –chodzi o dobre osiągi na drobnicę i średnie na militaria nie musi mieć wyświetlacza wystarczy rozróżnianie tonowe .

Do użytkowników 1255 z jakiej głebokości udało Wam sie wyjąc klamrę ?

Za wszelkie info z góry wielkie dzięki
Pozdrawiam PIRO


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL