Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 09:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tracker II - warto?
PostNapisane: czwartek, 14 grudnia 2006, 00:44 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2006, 23:22
Posty: 571
Lokalizacja: Gniezno
Witam!

Mam do kupienia BH Tracker II. Co myślicie o tym sprzęcie na początek przygody? Warto wydać te 500-600 zł? Chcę szukać głównie drobnicy: monety, pierścionki, medaliki. Byłbym wdzięczny za porady.

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 grudnia 2006, 01:48 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Firma BH może być na początek, chciałem tylko zauważyć, że nowego Trackera IV z 2 letnią gwarancją możesz nabyć w Polsce za 599zł w sklepie. Nie daj się nabić w butelkę na tzw. „okazję” na serwisach aukcyjnych gdzie nie jeden raz widziałem te wykrywacze sprowadzane, sprzedawane bez faktycznej gwarancji (wbrew zapewnieniom sprzedawcy) za większe pieniądze niż można kupić w kraju. Oczywiście jeśli trafisz dobrą okazję na używkę nie ma się co wahać… dała mi po prostu do myślenia cena i model jaki podałeś.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 grudnia 2006, 09:20 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2006, 23:22
Posty: 571
Lokalizacja: Gniezno
hehe, a mój znajomy mówił, ze niedawno kupił sobie nowego Trackera II i dał za niego....680 zł. Na razie go testuje, zobaczymy.
Pod jakim względem IV jest lepsza od II? Zasięg?

Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 grudnia 2006, 12:18 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Dokładnych różnic Ci nie podam, gdyż zazwyczaj interesuje mnie sprzęt z wyższej półki, wiem natomiast, że różnice są raczej symboliczne jeśli w ogóle są. Chciałem tylko zwrócić Ci uwagę, żebyś potem nie żałował swojego zakupu.

Wykrywacze którymi możesz się zainteresować to:
Garrett ACE 150 i 250 (ten już droższy)
Bounty Hunter Tracker IV i inne w podobnej cenie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 grudnia 2006, 23:37 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
polecam ace 150 TO NIE JEST REKLAMA!! jest to sprzet bardzo dobry sam go uzywam od 2 miesiecy i juz mi sie zwrocil , to lekki , prosty,przyjemny i kolorowy sprzecik :P

polecam

jak wybierzesz sobie garretta to bedzie strzał w 10


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: piątek, 15 grudnia 2006, 01:11 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
Potwierdzam, ACE150 na drobnicę kolorowa jest przyjemny, ale dołozyłbym do ACE250 (między innymi pinpoint - fajna rzecz)
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 grudnia 2006, 18:34 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
a tak miedzy nami to zeby dokładać 160 złotych dla pinpoitu to troszke przesada , ze swojego doswiadczenia ktore zlapalem na pierwszeym wypadzie to takie ze jak mam sygnal to przemiatam cewka z 4 razy aby zlokalizowac wtedy wbijam saperke i na glebokosc saperki wyrzucam ziemie takim jednym dosc stanowczym ruchem, i wtedy na 90 % fant jest w kupce co wyciagnelismy to moj sposob

pOZDRAIWMA


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: piątek, 15 grudnia 2006, 18:53 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
:) żeby to było tylko 160zł., ale i tak moim zdaniem warto dołożyć.
Poczytaj tutaj dlaczego:
viewtopic.php?t=26803&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=ace150+ace250
Pozdrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 grudnia 2006, 23:28 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
to co niżej


Ostatnio edytowano piątek, 15 grudnia 2006, 23:46 przez przemko89, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 grudnia 2006, 23:45 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
myśle że nie ma sensu kupować 250 to za dużo kasy
polecam 150 z czystym sumieniem jest prosta i stabilna
koloejną rade do 150 moge podac to ze trzeba łazić na słuchwakach bo gong wydawany przez głośnik pobiera strasznie duzo prądu... a wiadomo co sie z tym wiąże :) rówinież polecam ładowarke i akumulatorki

a powiem
ze jak szukamy w 4

minelabem explorerem II
tesoro euro sabre
ace 150
hs-3

to róznica jest tylko w hs-3

wszyscy kopią prawie że równą ilość monet
ace- mała cewka , lekki ciężar i łatwo mozna namierzyć nawet w 150!!!
hs-3 - nie omija zelaza kazdy wiekszy kawał zelaza od gwoździa jest sygnalizowany
minelab explorer - CIEŻAR!!!
tesoro - za duża cewka problem w namierzaniu

to są wady ale nic nie jest doskonałe i ace ma tez nie zawielki zasieg...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 grudnia 2006, 00:48 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 6 października 2006, 23:25
Posty: 163
no tak ale z tego ja się zorientowałem, to na rynku wtórnym ace 150 jest dość ciężko kupić. To chyba jego jedyna "wada" :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 grudnia 2006, 11:02 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
to prawda są uzywane dosc rzadko dostepne , ale ja dostałem za 400 złotych

POZDRAWIAM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 grudnia 2006, 11:55 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
przemko89 – chyba nie sugerujesz, że wykrywacz za 600 zł jest tak dobry jak wykrywacze za ponad 4 tys. ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 grudnia 2006, 15:54 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2006, 23:22
Posty: 571
Lokalizacja: Gniezno
drodzy koledzy, to ciekawe co piszecie. Dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

chyba dam sobie na razie spokój z Trackerem, poczekam do wiosenki, dozbieram troche kasy,
,może też w tym czasie trafi się jakaś okazja. Osobiście zaczynam się skłaniać w kierunku Garretta...się jeszcze zobaczy.

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 grudnia 2006, 16:24 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
nie sądzę , bo wiem ze ace 150 nie moze sie równać z Minelabem czy Tesoro to są sprzęty dość mocno zawansowane a cena "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! odpowieada na niezawodność, i doświadczenie które nabywa każda firma z nowym rokiem

ale powiem ze jak chodzimy w 4 to porównania nie ma dużego jest porownanie tylko z hs-3 ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL