Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 19:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 grudnia 2006, 16:57 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 18:21
Posty: 30
Ok wielki dzieki za pomoc teraz czeka na mnie sporo praktyki chociaz juz jest oniebo lepiej z moja ultra dzieki za odpowiedzi :)
:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 grudnia 2006, 18:34 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 9 września 2005, 09:57
Posty: 89
Lokalizacja: Wawa Podlasie
Kolego Olssen włacznik trybów pracy jest akurat najsłabszym albo jedynym felernym punktem w Ultrze II.Można go rozebrać i zreanimować.Ale lepiej zamówic u pana Rutyny jak jeszcze masz na gwarancji.Jak nie to wyjmij przełącznik z rekojeści i delikatnie wydłub sam przycisk.W srodku na dole jest blaszka która jest wygięta w takie rozjechane V i problem jest w tej blaszce.Bolec który porusz się po blaszce zostawia na niej rysę i zaczyna się blokować w róznych trybach pracy.Blaszke wyczyścić ponownie nasmarować i w pole. :za.Dokładnie jak post wyżej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 grudnia 2006, 07:13 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 1 sierpnia 2004, 15:58
Posty: 231
Witam.
Bardzo dziekuję za fachowe wskazówki naprawcze,dzisiaj spróbuję rozebrać przełącznik.Jeszcze mam jedno pytanie.Czy po naprawie można jakos zapobiec przyszłym zapychaniem przełącznika ? Kolega mi podpowiadał żeby jakiś kapturek z cienkiej gumy założyć.Czy ktoś z kolegów robił cos podobnego ?
Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL