Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 11:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Śmieszne / dziwne pojazdy...
PostNapisane: środa, 18 lutego 2004, 17:15 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 17:48
Posty: 148
Lokalizacja: Festung Krakau
Trzeba mieć fantazje, żeby coś takiego wymyślić...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Śmieszne / dziwne pojazdy...
PostNapisane: środa, 18 lutego 2004, 20:03 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 lutego 2004, 00:48
Posty: 53
Lokalizacja: HAJNÓWKA
Darula napisał(a):
Trzeba mieć fantazje, żeby coś takiego wymyślić...

Jest wypasiony !!! :) Masz moze inne fotki tego panzer-thrabanta? Pozdrowka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 lutego 2004, 23:25 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): czwartek, 28 listopada 2002, 01:00
Posty: 1278
Lokalizacja: Kraków
Witam.
To nie do końca fantazja. Podobne trabanty były rzeczywiście na wyposażeniu armi NRD. W tym brakuje jeszcze uchwytu na karabin maszynowy na dachu, żeby żołnierz wystający z włazu mógł strzelać:)
Pozdrawiam - El Loco.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 lutego 2004, 23:37 
Offline
Pytalski

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 427
Lokalizacja: Wrocław
Witam
Widziałem takie trabanty ale w wersji pozbawionej drzwi, w służbie straży granicznej nrd, były odlotowe :)))))

Pozdrawiam K(?)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 lutego 2004, 23:41 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 17:48
Posty: 148
Lokalizacja: Festung Krakau
Jak byłem DDR to pamiętam, że milicja jeździła trabantami kombi z brezentowym dachem. :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 21 lutego 2004, 22:53 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 17:48
Posty: 148
Lokalizacja: Festung Krakau
A coś takiego znalazłem na Forum Odkrywcy. Może tak przerobić jeszcze Syrenke, Warszawe...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 22 lutego 2004, 10:56 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2003, 18:24
Posty: 15
Lokalizacja: Galicja Środkowa
He-he
W Wozie Panzermym wz. 34 jest strasznie mało miejsca a co dopiero z "Kaszlaku" ;)))))))
Nie ma mowy o strzelaniu z karabinu czy obracaniu wierzą hie, hie no i chyba jeździ na nirto, bo ten silniczek takiego pancerza by nie wytrzmał ;))))))))
Inwencja w narodzie jest i z tym nie mozna sie nie zgodzić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 23 lutego 2004, 00:02 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): czwartek, 28 listopada 2002, 01:00
Posty: 1278
Lokalizacja: Kraków
Witam.
No nie! Ten pojazd pancerny wz. 2004 jest super :jump
Ja też taki chcę :anty
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 23 lutego 2004, 13:05 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Problem w tym że fiat 126p to tzw. virtual tuning a trabant wydaje się prawdziwy. Chciałbym takiego trabanta:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 23 lutego 2004, 13:18 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 17:48
Posty: 148
Lokalizacja: Festung Krakau
No pewnie, że tak. Fiacik to "virtual tuning " !!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 lutego 2004, 16:12 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
Trabancik to chyba też virtual , wojsko i inne służby DDR miały wersje z miękkim dachem i troche innym przełożeniem w skrzyni biegów , choć tak off topic przy podniesienu zwykły trabanci też był niezły w terenie (jak na tego typu auto :lol: )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 lutego 2004, 23:37 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): czwartek, 10 lipca 2003, 00:00
Posty: 68
Lokalizacja: Sochaczew
Fiacik to oczywiście "virtual tunning" jak zauważyliście ale "zmontowany" z oryginalnych pojazdów (malucha i pancerki Hartmanna :). Jak kiedyś znajdę chwilę przerobię fiata 125p ewentualnie "poldka" na 7tp :D
pozdr, random


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 25 maja 2004, 19:04 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 20 kwietnia 2004, 18:28
Posty: 80
A jak ten Wam się podoba?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 25 maja 2004, 22:33 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5177
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
Hehehe zajrzyjcie http://missing-lynx.com/gallery/other/tsar_szaloga.html tu .dopiero to jest wynalazek ;-)) był takowy link na Odkrywcy ale pozwoliłem go sobie tu wstawic .
Argo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2004, 23:54 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 25 lutego 2004, 19:12
Posty: 682
Lokalizacja: Semper Invicta, Łowicz, RFN
a wiecie że garbusy były już w armi niemieckiej na serio


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL