Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 12:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 sierpnia 2004, 11:26 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): piątek, 10 października 2003, 09:33
Posty: 383
Lokalizacja: Gdynia/Słubice
Do znawców..co to za pojazd prowadzi kolumnę? :D


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 września 2004, 20:10 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2004, 22:58
Posty: 1600
Lokalizacja: EU
Gabus jest produkowany od 1938 roku , więc nie ma sie co dziwić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 września 2004, 20:17 
Offline
Buszujący w śniegu

Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 20:58
Posty: 891
Lokalizacja: Wrocław
Nawet można kupić model do sklejania w skali1:35 garba w malowaniu pustynnym Wehrmachtu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 września 2004, 14:57 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 17:48
Posty: 148
Lokalizacja: Festung Krakau
Takie dziwne zastosowanie pojazdu wojskowego.....


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 września 2004, 14:59 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 17:48
Posty: 148
Lokalizacja: Festung Krakau
Takie baloniki za samochodem to jest to....


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 września 2004, 20:51 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): środa, 1 września 2004, 14:18
Posty: 513
Lokalizacja: Pomorze
Bardzo mi się to wszystko podoba, czołgi z drezyn, śmigłowce z kaczek.... ludzie radzieccy mieli po prostu fantazję. :ups: :jump :piwo :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 października 2004, 10:43 
Offline
Felix Hobus Drugi

Dołączył(a): wtorek, 4 listopada 2003, 11:56
Posty: 1665
Lokalizacja: Deszczno/Gorzów Wlkp.
Witam
Widziałem kiedyś (bodajże na Discovery)
program o cudzie techniki (oczywiście radzieckim :D ),
który podczas zimnej wojny patrolował wody Morza Czarnego.
Jedno,co zapamiętałem i co utwkiło mi w pamięci to fakt,iż
było to połączenie śmigłowca,okrętu wojennego i łodzi podwodnej.
Teraz chyba stoi/dryfuje(odpowiednie podkreślić)
w jakims muzeum.
Czego to ludzie nie wymyślą...
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 października 2004, 12:29 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 17:48
Posty: 148
Lokalizacja: Festung Krakau
A co powiecie na cos takiego???(!)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 października 2004, 16:50 
Offline
Buszujący w śniegu

Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 20:58
Posty: 891
Lokalizacja: Wrocław
Szczerze, lepiej wygląda niż na podwoziu kołowym. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Może nie pojazd, ale w tematyce ;)
PostNapisane: czwartek, 21 października 2004, 20:55 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wyobraźcie sobie, że to pojazd :D

MEysz 109


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 30 października 2004, 21:06 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 25 lutego 2004, 19:12
Posty: 682
Lokalizacja: Semper Invicta, Łowicz, RFN
a wiecie jak zrobić samolot z jednej zapałki ?
1)bierzesz zapałke rozrywasz od główki w dół i przyklejasz połówke i przyklejasz by przypominało samolot.
2) łapiesz 4 muchy wsadzasz do słojika a potem na 5 minut do zamrażalnika.
3) wyjmujesz muchy przyklejasz do za pałki na jedno ,,skrzydło'' po dwie muchy suszysz suszarką muchy żeby sie rozmroziły, i po chwili much zaczynają latać z samolotami (sprawdzałem)!
:jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 31 października 2004, 16:31 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 8 maja 2004, 10:27
Posty: 824
Lokalizacja: POLSKI WROCŁAW
SADYSTA,ale sam pomysl cool :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 18:54 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
Kolejny ekstra woz :D


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 22 listopada 2004, 12:49 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 21 listopada 2004, 18:49
Posty: 10
Po pierwsze nie było maluchów w wojsku lecz trabant wojskowy to nie rarytas pełno jeszcze tego w niemczech.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 10 grudnia 2004, 17:39 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 17:43
Posty: 188
Lokalizacja: Mazovia
Pierwszy F-16 w Polsce :
[ img ]
Siz syzbkiego reagowania
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL