Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 15:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Obnizka cen Rutusa
PostNapisane: wtorek, 2 listopada 2004, 20:21 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Wiem jak na razie nieoficjalnie ze na dniach spadnie cena Ultry a w najblizszych tygodniach-nowy detektor.
Tak ze szykujcie sie !!! :)
JMS

Dlugo analizowalem czy to info - do dzialu gielda czy tu-ale chyba tu .Wiec wybaczcie mi coniektorzy oburzeni :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 listopada 2004, 20:41 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 czerwca 2003, 00:00
Posty: 723
Lokalizacja: Ulstein
Witam!

Jak już błąd ortograficzny!!! to powiedz coś więcej o nowym detektorze. Czy będzie to ulepszona Ultra (tak jak odmiany Rutusa Firsta) czy całkiem nowa wykrywka? No i specjalizacja: monetki czy militaria? Myślę właśnie o czymś nowym na monetki (na wiosnę) i może byłoby to?

pozdrawiam
darek6


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 25 listopada 2004, 11:05 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Witam

Zauważyłem, że sprzęt już jest.
Niestety model dla początkujących :)

Na następcę RF+ trzeba będzie pewnie zaczekać.

Cena przystępna, choć nie dramatycznie mniejsza niż za Ultrę.

A w tym roku ma być jeszcze R M czyli Military - więc to jeszcze nie koniec.

111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 25 listopada 2004, 17:30 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Hmm ciekawie się porobiło w wykrywkach Rutusa. Co do „Intro” to patrząc na osiągi i sondę wygląda mi na to że jest to Ultra w wersji low-cost’owej- pozbawiona trybu statycznego, regulacji czułości i eliminacji efektu gruntu. W stosunku do „Ultra” cena mniejsza o około 160 zł, a teraz jeszcze „Ultra” ma stanieć- szczerze nie wiem czy „Intro” jest opłacalnym zakupem- doskonały pin-point i tryb statyczny są warte jak dla mnie co najmniej tyle co różnica w cenie, a przydatne nawet dla bardzo początkujących użytkowników.

Na dokładniejsze dane i zasięgi „Military’ czekam ze szczególną niecierpliwością, zwłaszcza że bardzo ciekawi mnie jak będzie się spisywać zastosowany tryb „mix”- równoczesne poszukiwanie w pracy statycznej ( dowolnego rodzaju ) i dynamicznej z dyskryminacją- (orientuje się ktoś jak to właściwie ma działać dokładnie?), oraz dwie dyskryminacje, no i czy potwierdzą się faktycznie przewidywane rewelacyjne zasięgi. No i jeszcze pytanie ile będzie kosztować to „cudo”- mam wrażenie patrząc na opis, że cena końcowa nie będzie należała do małych.

Ciekawe też jak długo będziemy musieli czekać na wykrywacz zapełniający lukę po RF+? Domyślam się że nie będzie nim raczej „Military”, bo przecież „RF+” był detektorem ukierunkowanym raczej na monety, a nazwa „Military’ sugeruje raczej zgoła inne zastosowania.
Jednym słowem im dalej w las tym...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 25 listopada 2004, 21:50 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2004, 02:56
Posty: 326
Lokalizacja: Silesia Superior
W sumie biegam już troche z RF+ i takich funkcji jak tryb statystyczny, pin point, ten magiczny wyświetlacz, czy filtr kamieni magnetycznych spokojnie mogło by nie być. Użyłem ich dosłownie kilka razy i wiem że bez nich też bym spokojnie przeżył.

Więc konstrukcja oparta na RF+ lub RU ale okrojona z tych nie do końca potrzebnych wodotrysków spokojnie znajdzie swoje miejsce na rynku i klientów.

Zarówno RF+ jak i RU mają bardzo dobre osiągi jak na te ceny, doskonałą dyskryminacje i w sumie to są ważne cechy.

Ja sam mając to doświadczenie co dzisiaj, gdybym miał możliwość wybrynia ponownie wybrał bym właśnie coś Rutusowego i z niższej półki by nie płacić za niepotrzebne funkcje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 26 listopada 2004, 00:38 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
A ja ci Pifko powiem ze w Ultrze mi brakuje tego wlasnie wyswietlacza tych trybow pracy...
Wiele zalezy od tego jak ,gdzie i czego szukasz- a wtedy te opcje bywaja przydatne.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 26 listopada 2004, 12:14 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 19:57
Posty: 341
Lokalizacja: Łódź
pifko napisał(a):
czy filtr kamieni magnetycznych spokojnie mogło by nie być.


no akurat ta funkcja, jak dla mnie to jest absolutnie niezbędna.... bo gdzie się nie ruszę to sukcesywnie mój dobry humor usiłują podtruć omawiane już wcześniej takie czerwone kamorki :ups: Po heroicznej i długotrwałej walce z moją główną miejscówą postanowiłem odreagować trochę i wybrałem się hen,hen daleko... :) . No i cóż moimi pierwszymi fantami, żeby nie było zbyt fajnie oczywiście stały się kamorki czerwone... i dopiero filtr umożliwił w miarę beztresowe poszukiwania... więc akurat ta funkcja dla mnie jest absolutnie ale to absolutnie niezbędna, bez niej moje poszukiwania nie miały by większego sensu... takie to mam wybitne szczęście, a może to klątwa jakaś albo jakaś inna cholera... :que

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 27 listopada 2004, 01:24 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2004, 02:56
Posty: 326
Lokalizacja: Silesia Superior
Martin napisał(a):

no akurat ta funkcja, jak dla mnie to jest absolutnie niezbędna.... bo gdzie się nie ruszę to sukcesywnie mój dobry humor usiłują podtruć omawiane już wcześniej takie czerwone kamorki :ups: Po heroicznej i długotrwałej walce z moją główną miejscówą postanowiłem odreagować trochę i wybrałem się hen,hen daleko... :) . No i cóż moimi pierwszymi fantami, żeby nie było zbyt fajnie oczywiście stały się kamorki czerwone... i dopiero filtr umożliwił w miarę beztresowe poszukiwania... więc akurat ta funkcja dla mnie jest absolutnie ale to absolutnie niezbędna, bez niej moje poszukiwania nie miały by większego sensu... takie to mam wybitne szczęście, a może to klątwa jakaś albo jakaś inna cholera... :que

Pozdrawiam :)



Witam, tej funkcji użyłem tylko raz, szukając monet bardzo blisko potężnej stalowej konstrukcji, więc każdy sposób aby przytępić tam osiągi rutusika był dobry :)

Faktycznie masz jakiegoś pecha do tych kamieni, mnie nie wyszedł jeszcze ani jeden. Filtr jednak zabiera sporo czułości i zasięgu, szczególnie jeśli chodzi o ferromagnetyki.


PS. Jms :) A wiesz jak fajnie wykrywke z takim wyświetlaczem pakuje sie do plecaka ?? :) :) :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL