|
Witam
Wiem , ze Was Koledzy energia rozpiera - bo nie ma to jak nowa własna piszczała.
ale przeczytajcie instrukcje :) tam wszystko jest napisane , a przede wszystkim to żeby sobie pokombinować, popróbować itd.
to przecież sama frajda, a sam producent odpowie i podpowie jak się tym najlepiej posługiwać.
i tak
przy dyskryminacji na max - są szanse na przepuszczeniae boratynki- bo jest to mały kawałek miedzi
grunt - ustawia się do gruntu a im bardziej na max tym kulturalniej sprzęt się zachowuje
nie ma uniwersalnych ustawień - są mniej - więcej, bo różne są rodzaje gruntu, bo różnie długo przedmioty leżą w gruncie itd.
Generalnie to bardzo chciałbym wrócić do czasów, gdy wszystkim dookoła chciało się zadawać takie pytania i wrzeszczeć - mam!!!
A teraz to już tyłka nie chce mi się ruszyć - bo zimno.
pzdr ciepło 111
|