Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 18:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problemy z Hs-3
PostNapisane: czwartek, 4 listopada 2004, 10:47 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 22 października 2004, 20:04
Posty: 37
Lokalizacja: Holandia
Witam moj kolega posiada hs i ma z nim problemy.na okraglo sie on rozstraja pochodzi 15 min dobrze i sie psuje nie mozna go dostroic.czasami caly dzien chodzi normalnie-ma przeblyski :) ale moze ktos wie co zrobic aby sie niepsul.moze sonde wymienic :? jesli ktos moze pomoc prosze o odpowiedz :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 listopada 2004, 11:46 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Jest mozliwe, ze trzyma go caly czas w miejscu wilgotnym lub gdzie panuje temperatura zewnetrzna? Np. w bagazniku samochodu? Albo garazu?

Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: cebek1988
PostNapisane: czwartek, 4 listopada 2004, 11:50 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 22 października 2004, 20:04
Posty: 37
Lokalizacja: Holandia
Raczej nie trzyma jego w takich miejscach lezy on w pokoju.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 listopada 2004, 11:59 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Dobrą zasadą w razie problemów ze sprzętem jest bezposredni kontakt z producentem.
pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 listopada 2004, 00:23 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4
Lokalizacja: Łódź
U mnie z kolei objaw ten ujawnia sie tylko gdy chodzę na dyskryminacji. przyciskam przycisk zerujacy mam sygnał i po pewnym czasie go tracę. U kolegi dyskryminacja tez sie podobnie sypnęła. Obaj wykrywaczwe may od jakis 3 lat. Śmiem twierdzić,ze to wynika juz z zuzycia niektórych podzespołów. I wykrywacz cały czas lezy w suchym miejscu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 listopada 2004, 00:51 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
To może wynikac z zabrudzenia płytki drukowanej. Należy ją umyć specjalnym środkiem do mycia dostępnym w sklepach elektronicznych.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: cebek1988
PostNapisane: wtorek, 9 listopada 2004, 09:38 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 22 października 2004, 20:04
Posty: 37
Lokalizacja: Holandia
Dowiedziałem sie ze trzeba go ponownie w jakis sposob :"zresetowac"a i wykrywacz psuje sie nie tylko na dyskryminacji :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 9 listopada 2004, 10:31 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Jak się właczy autoamtykę to sygnał wiodący sam się utzrymuje na stałym poziomie i nie "odpływa".

Chyba wiele nei zaryzykuję jeśli powiem, że taki objaw jest na dyskryminacji oraz w all metal, ale bez automatyki.

Posłuchaj mojej powyzszej rady.

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 00:25 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2004, 12:06
Posty: 137
Lokalizacja: K-staw
Chodzi tu o mój wykrywacz ma on dokładnie takie objawy jak opisał merlin .Posiadam go 3 lata ,objawy ujawniły sie z początkiem tego sezonu.Czasami to może człowieka coś trafić zwłaszcza jak szukam w miejscu oddalonym od domu i trzeba sie zwijać :?
Proscan jak mam zapytać o ten płyn w sklepie ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 15:03 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Pytaj o "płyn do mycia płytek drukowanych". Buteleczka kosztuje kilka zł.

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 grudnia 2004, 17:06 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Ja mam z hs 3 taki problem że przy strojeniu do gruntu potencjometr łapie dopiero w skali 4,5-5 przed tą skalą nie ma żadnej reakcji za każdym razem obojętnie gdzie bym był, :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL