Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 20:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co z tym nowym Rutusem ???
PostNapisane: wtorek, 28 grudnia 2004, 21:21 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 13 grudnia 2004, 22:12
Posty: 19
Lokalizacja: Olsztyn
Witam.

Jak w temacie.
Zbliża się wiosna i nadchodzi czas zakupu wykrywacza.
Ostatnio chodziłem trochę z RU i było całkiem pozytywnie.
Spodobało mi się i chciałem go kupić, ale do konca roku miał być dostępny nowy lepszy model.
I co?
28 grudzień i nadal cisza.
Ktoś coś wie więcej o tym nowym military?

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 grudnia 2004, 23:09 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Cały czas śmigam po lasach z prototypem. Cierpliwosci :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 29 grudnia 2004, 00:11 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2004, 02:56
Posty: 326
Lokalizacja: Silesia Superior
Nie wiem, może sie myle - Ale czy testy i ewentualne poprawki sprzętu przy mokrej, nasiąkniętej ciężkiej zimowej glebie - nie zaowocują jakimiś "errorami" kiedy latem ziemia wyschnie na wiór ??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 29 grudnia 2004, 10:31 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Ciacho napisał(a):
Takie zachowanie wykrywki z uwagi na pory roku i wilgilgotnosc gleby świadczy o jednym - wykrywka jest jednym wielkim errorem :lol:


Tak to jest jak się nie przeczyta ze zrozumieniem... :lol:

Mogłeś co najwyżej napisać :

Jeżeli takie zachowanie wystąpi, będzie to świadczyło, że wykrywka jest jednym wielkim errorem.

Z trybu przypuszczającego można co najwyżej wyciągać przypuszcające wnioski.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 29 grudnia 2004, 14:18 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
A tak poważnie to jak tam testy i ich wyniki bo też jestem zainteresowany tym brand new super de'lux modelem :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 29 grudnia 2004, 16:11 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Naprawdę za dużo nie mogę napisać.W miedzyczasie zmieniła się ogólna koncepcja tego wykrywacza. Można go już porównywać z "słabszymi detektorami z najwyższej klasy".Zarówno pod względem skutecznosci, zasięgu jak i mnogości funkcji dodatkowych i możliwosci konfiguracji.Wszystko będzie na mojej stronie w chwili wejścia detektora do produkcji.
pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 20:31 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 27 grudnia 2004, 12:27
Posty: 56
Lokalizacja: Gdańsk
A czy możesz powiedzieć ile ten nowy wykrywacz będzie kosztował ? Bo nie wiem czy czekać na niego czy brać Rutus Ultra i iść w świat. Bo jak będzie tańszy od Ultra i bedzie od niego lepszy to go biorę, a jak będzie droższy lub gorszy to go nie biorę. Proszę o szybką odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 20:53 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
gasmajster napisał(a):
Bo jak będzie tańszy od Ultra i bedzie od niego lepszy to go biorę...


W cuda wierzysz? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 21:32 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
witam!
Hm... bedzie radykalnie lepszy. Niestety koszty materiałów są większe więc i cena musi być troszkę większa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 21:38 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Czy to jest mozliwe, zeby byl przelacznik dyskryminacji zelazo/nie-zelazo? To da sie zrobic? Czy cena duzo przekroczy 1000zl?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 3 stycznia 2005, 05:05 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
No Panowie.. kolejny produkt Rutusa na mysl o ktorym mi slinka leci..
zreszta zobaczcie pod:
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=144691

tonowe rozroznianie metali :)
[nie potrzeba przelacznika kolor/ all metal, bedzie dokladnie slychac co pod cewka sie chowa..]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 3 stycznia 2005, 12:52 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wierzyłem w Rutusa :D
Nie chcę robić reklam, ale ja już kasę zaczynam zbierać :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 3 stycznia 2005, 13:48 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Royalty napisał(a):
Wierzyłem w Rutusa :D
Nie chcę robić reklam, ale ja już kasę zaczynam zbierać :jump


To napisz czy przynajmniej zdjęcie widziałeś. Bo ja jakoś znaleźć nie mogłem żadnych info , oprócz tzw. założeń.



111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 3 stycznia 2005, 14:09 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
A co ci zdięcia dadzą??
Raczej niesądze, że to będzie jakaś kosmiczna konstrukcja - zwykła wykrywka.
Choć w sumie konstruktor mógłby już chociaż jakieś fotki udostępnić i bardziej konkretne informacje - to chyba nie jest zadna tajemnica ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 3 stycznia 2005, 17:55 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Widziałem, "obwąchałem", znam szczegóły. Jest to całkiem nowa konstrukcja. Chyba nie zdradzę tajemnicy jeśli powiem, że z wyglądu jest podobny do Ultry lecz w środku ma nowy dużo mocniejszy procesor. Detektor naprawdę OK. Więcej nie mogę powiedzieć. Czekajcie spokojnie bo warto. Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL