Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 17:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pomoc w naprawie wykrywacza - wazne
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 07:43 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2002, 01:00
Posty: 1115
Lokalizacja: Toruń - Grudziądz
witam

podczas naprawy przelacznika on/off zepsul sie mi HS-3,
sprzet ogolnie rzecz biorac dziala ale wariuje;

najprawdopodobniej ktorys z kabli nie jest juz tam gdzie powinien
byc i stad takie zachowanie wykrywacza;

nie znam sie kompletnie na elektronice,
wiec postanowilem dac sprzet do jakiegos elektronika;

niestety obleciawszy caly Torun,
nie znalazlem potrzebnego mi fachowca,

moze znalazleby sie w miare kompetentna osoba
w Toruniu i zechciala pomoc w naprawie sprzetu??

bede bardzo wdzieczny za pomoc;

ps. usterka najprawdopodobniej nie jest powazna,
dla znawcy to bedzie male piwo,
dla mnie to czarna magia;

pozdrawiam
marti


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 10:59 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
W Galerii PCB jest zdjęcie płytki HS-a z widocznymi kabelkami dochodzącymi do płytki. Może to wystarczy...

http://www.poszukiwanieskarbow.com/galerie/PCB/PCB.htm

powodzenia,

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 14:26 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2002, 01:00
Posty: 1115
Lokalizacja: Toruń - Grudziądz
witam

dzieki Proskan,

zapewne by i wystarczylo,
ale nie bardzo wiem co z czym czego;
jako porownanie mam tez drugi egz. w pelni sprawny,

ponawiam wiec prosbe,
moze ktos wie gdzie w Toruniu przyjmuje jakis
sensowny elektronik?

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 22 stycznia 2005, 15:35 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 24 stycznia 2004, 00:38
Posty: 461
Znam jednego z poszukiwaczy z Torunia, który ma swój zakład w Toruniu. Jakby co to daj znać na gg Marti to skontaktuję Cię z nim. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL