Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 06:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Do Moderatorów - Kwatermistrze
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2005, 09:25 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
W związku z coraz częstszymi zapytaniami, przeważnie nowych użytkownikków nt. "gdzie można kupić taki a taki wykrywacz" mam taką sugestię. Otóż, czy nie byłoby możliwe
aby przy każdym logo Kwatermistrza załączyć widoczne info o firmach których sprzętem dany Kwatermistrz handluje?

Taka informacja w dużym stopniu ułatwiłaby kontakt potencjalnych nabywców a zarazem przyczyniłaby się do utrzymania porządku na forum.

Pzdrw,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2005, 10:22 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Nie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2005, 11:17 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Nie miało by to większego sensu...Cały problem sprowadza się przeważnie do nowych uzytkowników, którzy zaraz jak się zarejestrują od razu wyskakują z postem "jaki mam kupić dobry wykrywacz do xxx złotych", albo "czy wykrywacz yyy bedzie dla mnie dobry, i czy jest lepszy od wykrywacza zzz..." I tak takich informacji by nie zauważyli (a byla by to tylko darmowa reklama dla sprzedawców), bo nie zadają sobie nawet trudu na przejżenie forum, przyklejonych postów czy też rególaminy, a na 95% ich pytań w ciągu 15 minut mozna znaleźć MASĘ odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2005, 11:44 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Pomysł nie jest dobry z tego względu, że istniałaby silna pokusa zabierania głosu w każdej sprawie (nawet w tej gdzie nie ma się kompletnie nic do powiedzenia), byleby tylko pojawiło się LOGO oferowanego sprzętu.

Podobny problem istniał z podpisami samoczynnie doklejanymi na końcu każdego postu. Po delikatnym upomnieniu, udało się ten problem rozwiązać.

Moim zdaniem to, że ktoś jest kwatermistrzem powinno czytającego skłonić do refleksji czy to co zostało napisane jest rzetelne.

Problemem pozostaje tylko w tym, czy nowi czlonkowie na forum wiedzą o co "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! chodzi z tymi "kwatermistrzami".

:pa

proscan


Ostatnio edytowano czwartek, 27 stycznia 2005, 17:21 przez proscan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2005, 13:26 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
OK, przyjmuję Wasze argumenty. Nie ma tematu...

Pzdrw,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: a może linkownia?
PostNapisane: środa, 2 marca 2005, 14:05 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 11 lutego 2005, 19:26
Posty: 141
jest to jeden z niewielu dzialow forum ktory nie posiada linkowni
moze czas o tym pomyslec?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 marca 2005, 14:12 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Nie.

Tzn. inaczej - nie widzę potrzeby. Argumenty powyżej.

Rozumiem, że twrozyna ma na myśli linki do producentów i dystrybutorów... - jak je zdobyć już wyżej napisałem.

Zgodziłbym się tu na przyklejony wątek z linkami, gdyby to były linki poświęcone tematyce detektorów, lecz nie komercyjne - np. tipsy i tricki, wrażenia z użytkowania, testy - wszystko, co przybliża detektory, ale nie jest informacją o podtekście handlowym. No i niestety wyjdzie na to, że praktycznie polskojęzycznych stron by się tu nie dało umieścić. Jedyny wyjątek to pewnie strona DarK'a. Za to mogłoby być mnóstwo stron anglojęzycznych (sam takich sporo wyszukuję)...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: re:
PostNapisane: środa, 2 marca 2005, 14:17 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 11 lutego 2005, 19:26
Posty: 141
i o tym wlasnie mysle, zostalo zreszta zapoczatkowane calkiem niedawno..., moze czas to uporzadkowac, co do informacji polskich-byc moze z czasem bedzie ich wiecej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 marca 2005, 14:23 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
W takim razie czemu nie. Jak ktoś ma garść naprawdę użytecznych linków (które rozwiążą np. tysiące pytań o ustawienia Explorera) to niech napisze posta z tytułem "Linki". Wtedy ewentualnie się go przyklei i dalej temat będzie się rozwijał - czyli post, gdzie podane są linki i krótkie opisy co pod tymi linkami jest. Ja się oczywiście będę temu przyglądał... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL