Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 02:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Potrzebuje pomocy w sprawie wykrywacza
PostNapisane: piątek, 28 stycznia 2005, 10:34 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 16 stycznia 2005, 00:03
Posty: 3
Witam Wszystkich!!
Potrzebuje waszej pomocy jako profesjonalistów chce zainwestowac w wykrywacz metali ale "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! wtopic :) Mam na to przeznaczone 400zł(wiem niedużo)ale chciałbym sie Was poradzić jaki model mozna nabyć za tą cenę,gdzie i ile dokładnie on kosztuje.Oglądałem na allegro jest tam troszke tego ale jak już wcześniej pisałem jestem na razie zielony w te klocki i nie mam pojecia czy tamte wodele są czegoś warte

Błagam pomóżcie :cry:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 28 stycznia 2005, 11:18 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 17:43
Posty: 188
Lokalizacja: Mazovia
Klikasz :

1---szukaj---wpisujesz wykrywacz itp.

2----Albo "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! przejzy cały dział detektory , temat był wielokrotni omawiany , "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! znajdziesz odpowiedż

3----W google.pl wpisz Wykrywacz metali lub detektor metali , ewentualnie na stronie głównej masz linki do producentów

4----Jak kcesz się zapytać o właściwości wykrywacza pytaj się posiadacza takowego na prywatna wiadomość lub e-mail

Pozdrówka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 28 stycznia 2005, 11:20 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
Dobrze byłoby gdybyś na początek przejrzał dział Giełda. Być może trafisz na ofertę, która Cię zainteresuje :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 28 stycznia 2005, 18:09 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 16 stycznia 2005, 00:03
Posty: 3
Dzięki za pomoc jesteście wielcy :) Niech wam Bozia w dzieciach wynagrodzi :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL