Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 17:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 lutego 2005, 19:24 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
No ba ja nie umiem po angielsku, :n Fajna cewa taka powinna być w ACE250 :1


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Ostatnio edytowano środa, 2 lutego 2005, 19:34 przez Topór, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 lutego 2005, 19:33 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
ta duza cewka dd 10"x14" to nie ace (ma zielona rurke)tylko GTAx, ale jak juz pisalem mozna taka cewke podpiac do ace i wszystko dziala co najmniej OK :) taka cewka 6,5"x10" jest w ace250 [ img ] nie jest to cewka DD tylko zwykla eliptyczna
a propo zdjec... fajny i smieszny watek :) http://www.thetreasuredepot.com/cgi-bin/garrett/garrett_config.pl?read=8505


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 lutego 2005, 21:45 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): czwartek, 12 grudnia 2002, 01:00
Posty: 271
Lokalizacja: Prusy - SC
Witam
Oj Lamina uważaj,bo znów cie posodza o kryptoreklamę ;)
A tak "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! zdjęcia sa super,szczególnie to z tym ptakiem,
która mach skrzydełkami,świetny efekt.
Pozdrawiam
:piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 lutego 2005, 22:19 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
to nie jest kryptoreklama w zadnej postaci... jest to ciekawe forum nie tylko o garrecie (strona glowna i linki) sa tam zarowno opinie te dobre i te gorsze :) mysle ze dosc ciekawe... zdjecia... jak zdjecia z detektorm innej firmy tez by wygladaly fajnie :) a wiewora jet BOMBOWA :)
ciekawe ile facet polowal na takie ujecie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 lutego 2005, 00:34 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
taka cewka 6,5"x10" jest w ace250


Chyba raczej 6,5"x9" bynajmniej tak wynika ze strony producenta


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 lutego 2005, 00:41 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Zjadłem synowi po kryjomu czekoladę :( i jest mi teraz niedobrze :polbie :zygi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 lutego 2005, 01:41 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
tak racja.... moja pomylka 6,5x9" prosze o wybaczenie pomylki :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL