Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 23:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: jaka cewka do musketeer`a?
PostNapisane: sobota, 12 lutego 2005, 16:51 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 10 lutego 2005, 21:57
Posty: 126
Lokalizacja: czarne
Po przeczytaniu wielu postów na temat wykrywaczy doszedłem do wniosku, że zakupię minelaba musketeer adventage. Wsztstko super extra ale jaką cewkę do niego? Cewka, która jest mi potrzebna musi ,,widzieć,,
przedmioty od monet poprzez guziki i odznaczki do niewielkich militariów. Nie wiem też jak z tą głębokością.
Więc zwracam się z prośbą do Was abyście mi doradzili jaką cewkę wybrać do musketeer`a.
Z góry dziękuję!

Darz dół!

Gruss vom Truppenubungsplatz Hammerstein!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 lutego 2005, 17:03 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Standardowa 10 calowa czyli taka jaką daje producent:)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 lutego 2005, 17:16 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
Standardowa 10 calowa czyli taka jaką daje producent:)

Dokładnie tak. Producent wie co robi i standardowe wyposażenie jest dla początkującego z reguły najwłaściwsze.
Jest natomiast inny problem - widzę że masz 15 lat. MineLab jest ciężki jak nieszczęście.
Jeżeli nie masz dobrych warunków fizycznych to będziesz żałował tego wyboru.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 lutego 2005, 17:28 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 10 lutego 2005, 21:57
Posty: 126
Lokalizacja: czarne
sylur-dzięki ci za troskę ale nie musisz się obawiać o moje warunki fizyczne.
Chodzę na siłownię no i 5ka z wf-u.



Gruss vom Truppenubungsplatz Hammerstein!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 lutego 2005, 23:30 
Offline
Buszujący w śniegu

Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 20:58
Posty: 891
Lokalizacja: Wrocław
10 calówka jest w sam raz. Kopałem na niej zarówno moniaki jak i militaria na większej głębokości. W przypadku drobnicy staraj się powoli wymiatać cewką to nic nie zgubisz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 lutego 2005, 18:23 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 marca 2003, 01:00
Posty: 105
Hans napisał(a):
Standardowa 10 calowa czyli taka jaką daje producent:)
Pozdrawiam


nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba w wiekszosci przypadkow Minelab Musketeer Advantage jest w "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!! sprzedawany jednak z sanda ts800 8 calowa a nie z 10
pozdrawiam
gwene


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 lutego 2005, 18:33 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
W Polsce z sondą 10 cali w standardzie.

Np. w Kellyco standardowo 8 cali.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 lutego 2005, 19:36 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): sobota, 17 maja 2003, 00:00
Posty: 77
Lokalizacja: Malbork
Od dwóch lat chodzę z Minelab Musketeer Advantage i mam do niego 8' cewkę. Może i traci się nieznacznie na zasięgu w porównaniu do 10' ale na drobnicę osemka sprawdza się naprawdę całkiem dobrze. Małą cewką z łatwością przemiatasz po skibach na polu i wciśniesz się w każdą dziurę to wg mnie rekompensuje stratę na zasięgu podobie łątwiej przeciskasz się przez zarośla. Niestety coś za coś - więcej się namachasz by pokryć przeszukiwany obszar. "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! nie masz problemu przy namierzaniu celu z czym możesz się spotkać przy 10', może Ci o tym zaświadczyć Karaś on miał w swoim 10' dlatego mam porównanie bo nie raz kopaliśmy razem.
Tradycyjnie wybór pozostawiam kupującemu
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 lutego 2005, 17:49 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 21 września 2002, 00:00
Posty: 526
Lokalizacja: Tczew
No nawkurzalem sie troche z 10" cewka, szczegolnie gdy to bylo cos naprawde drobnego i gleboko. Czesto wykopalem w glinie dolek na 40 cm gleboki a okazywalo sie, ze fant jest z boku. Ale w zyciu nie ma nic za darmo. Albo 8" - troszke mniejszy zasieg a lepsza lokalizacja, albo 10 " wiekszy zasieg, ale tez dolek musisz wykopac wiekszy.
Pozdrawiam.
karas1979


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL