Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 22:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 lutego 2005, 23:21 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Pisałem już kiedyś o problemie z ekranem, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Załączam zdjęcie jak wygląda ekran kabla po intensywnej eksploatacji.

To jest akurat przypadek drastyczny, aczkolwiek często widywałem o wiele gorsze. Nie jest to kabel z BH, ale w BH ekrany są identyczne (takie zdjęcie miałem pod ręką). Na folii napylona cieniutka warstwa aluminium. Fantastycznie spełnia swoją rolę gdy jest nowy. Z czasem - widać co się dzieje (zwłaszcza jeśli kabel jest "poniewierany").

Żeby nie było, że to tylko Bounty Hunter, to dodam, że ten sam problem występuje w starszych Whites'ach, Garrett'ach, CSCOPE'ach, Compass'ach. W innych też, ale o nich nie wspominam bo albo w zupełnie starych modelach, albo nie jest to bardzo odczuwalne (ze względu na słabą czułość).

Najbardziej żal jest mi użytkowników CSCOPE-a. Oni zapewne nie wiedzą, że ich problemy można rozwiązać wymieniając kabel, a nie kupując nową sondę.

W najnowszych wykrywaczach kable są już inne (albo bardziej wzmocnione osłony). Najlepsze kable ma obecnie Fisher i White's. Nowych Garrettów jeszcze nie badałem pod tym względem.

A tak nawiasem mówiąc, to każdy kabel, nawet najmocniejszy można zepsuć. Polak potrafi !

:pa

proscan


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 18 lutego 2005, 15:53 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Post Scriptum

przepraszam kolegę o ksywce "Polak" ;)

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL