Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 22:04

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Euro Sabre ???
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 02:49 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Witam dzisiaj dostałem info.o okazji,Euro Sabre w bdb,stanie za ok 50%,ale nie o cene a o ocene tego wykrywacza chcę sie zwrócić do ,,BRACI POSZUKIWACZY I ODKRYWCÓW".Proszę o opinie.
Pozdrawiam
Wojtek1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 08:27 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Witam,
Nie miałem "Euro" ale miałem "Eldorado".Różnica między nimi jest taka,że "EURO" ma większą cewkę i identyfikację tonową.Przyzwoity sprzęt ale chyba lepiej pozostać prezy "TEJONIE" o którego pytałeś wcześniej.
Nie wiem ile Raned sprzedaje tego modelu ale często go widać na "Allegro",więc może nabywcy nie są z tego sprzętu zadowoleni.Ale może to przypadek???
Tesoro dedykuje ten sprzęt "ze wskazaniem" na militaria i może tu jest pies pogrzebany???
Pozdrawiam,
Witek.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 09:43 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Witaj sam nie wiem co mam począć bo w tym konkretnym przypadku to różnica +- 800zł,ale moje prewerencje to gł.monetki i takie tam......spoglądałem na strone tesoro.com i odniosłem wrażenie że jest to wykrywka uniwersalna i przygotowana na europejskie gleby pełne żelaznego złomu a co za tym idzie dyskryminacja powinna byc odpowiednia ale co z czułością na drobnice?pzdr.
wojtek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL