Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 19:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: co na monety?
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 16:45 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 5 stycznia 2005, 10:10
Posty: 302
Lokalizacja: mazowsze
witam,
jak w tytule - oczywiście powinien być tani, lekki i mieć dobre osiągi.
co polecacie - prosze o opinię
pzdr
Łukasz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 17:16 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Fisher Coinstrike.

---
miał byc tani, wiec ten odpada. Poczytaj forum to na pewno dowiesz sie wszystkiego...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 17:21 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
Podobno niezły jest Minelab Musketeer.....
Ale tak jak radzi marcinl, poszukaj .. ewentualnie wpisz w wyszukiwarkę słowo "monety".. tylko musisz się liczyć z tym, że będziesz miał także odwołania nt. monet :)

Pzdrw,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 17:25 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 9 lutego 2003, 01:00
Posty: 142
No do tanich coinstrike to raczej nie należy.
Z tanich sprzętów na monety wydaje mi się ostatnio ciekawy Garrett Ace250, ma idyntyfikacje tonową, dyskryminacje notch, jest lekki i cena poniżej 900zł.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 17:51 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 00:00
Posty: 1363
Lokalizacja: Gliwice
z tanich i lekkich to jest jeszcze dobra rodzima produkcja: Loctans (np. Loctans Neo3). Chodziłem z takim cały ubiegły sezon i badzo sobie chwaliłem http://www.loctans.enter.net.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 marca 2005, 18:22 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
Bawiłem się ostatnio garretem ACE150 i uważam że w tej cenie markowy sprzęt i wszystko ma czego początkujący potrzebuje kosztuje chyba ok 600pln.

FDJ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: dzięki za info
PostNapisane: czwartek, 24 marca 2005, 10:51 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 5 stycznia 2005, 10:10
Posty: 302
Lokalizacja: mazowsze
chciałbym taką wykrywke, która przy możliwie najniższych kosztach daje możliwe najwieksze mozliwości.
i dobrze, żeby była wypróbowana przez zawodowcą - kogoś, kto chodził z nią.

nota bene

na GG gadałem z gościem (jego nr albo z forum militaria na Allegro albo z poszukiwaniaskarbów) i za wykrywke do końcowego złożenia (bez kija i pokryw - tylko cenka i elektornika) chciał 480zł
zapewniał, że osiągi spox...
czy warto w coś takiego sie ładować, czy lepiej kupić w sklepie?
i jeszcze
lepiej nowy czy używany?
pzdr
Łukasz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: podrążę dalej...:)
PostNapisane: piątek, 25 marca 2005, 12:18 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 5 stycznia 2005, 10:10
Posty: 302
Lokalizacja: mazowsze
obejrzałem stronę z NEO i ARGO i chyba na blaszki ten drugi byłby lepszy (cena wyższa o 150zł, więc różnica do łyknięcia)...
??
jak to jest z trybami pracy - czy wykrywka z dynamicznym trybem jest rzeczywiście lepsza w użyciu i niejako koniecznie do życia potrzebna?
pzdr
Łukasz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: loctans chwilowo nie robi wykrywaczy
PostNapisane: piątek, 25 marca 2005, 13:23 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 5 stycznia 2005, 10:10
Posty: 302
Lokalizacja: mazowsze
przynajmniej takie info na e-maila od nich dostałem
może w drugiej połowie roku, ale raczej nowe rzeczy
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 marca 2005, 20:47 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): sobota, 22 stycznia 2005, 14:31
Posty: 30
Lokalizacja: Czech republic
XP GoldMaxx


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 marca 2005, 22:09 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Karlos może nie doczytałeś ale kolega napisał TANI. XP to niewątpliwie dobry sprzęt ale nie jest tani.
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 31 marca 2005, 12:09 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 16 marca 2005, 12:39
Posty: 311
Lokalizacja: Warszawa
na razie jestem "zielony w tej dziedzinie". Od dawna myslalem o taniej wykryce i tez na monety.
Powiedzcie mi tyko jak duzo to hobby kosztuje ( poza cena wykrywki), czy wrecz moze sie zwrocic albo zarobic.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 31 marca 2005, 12:56 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Jak chcesz zarobić to jedź nad morze w sezonie i kop na plaży.
A hobby kosztuje. Benzyna, wyposażenie, czas etc... ale warto dla samego "fun'u" pochodzić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL