Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 09:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywacz na raty
PostNapisane: czwartek, 24 marca 2005, 21:43 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
Witam
Ponieważ nie mam większej gotówki a mam możliwośc spłacania w ratach
to czy jakaś firma oferuje sprzedaż wykrywaczy na raty ?
Jak tak to na jakich warunkach itp.
Oczywiście zdaje sobie sprawę że mogę nie znaleźć wykrywacza za 800 zł
na raty, prędzej za 2000 zł.
Za wszelkie informacje dziękuje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 marca 2005, 22:42 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 30 stycznia 2005, 23:35
Posty: 165
Lokalizacja: Szczecin
Na raty mozesz kupic co chcesz za kwote pow 300 zł (jak dobrze pamietam)

Wiec wykrywacz za 800 spokojnie mozesz nabyc na raty

jednak abyś moogl kupic cos na raty musisz spelniac pewne kryteria

chyba Viking z Wawy prowadzi sprzedaż ratalną ich strona domowa to www.viking.waw.pl

na ich stronie jak dobrze pamietam to byla dobzre opisana procedura ratalna

pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 25 marca 2005, 21:25 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
w v2militaria we Wrocławiu kiedyś sprzedawali wykrywki na raty, mają sklep internetowy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 marca 2005, 01:44 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Zemsta jest słodka... :D :D :D

"Czy ten post nie powinien być w dziale GIEŁDA??"
Nawet nie masz pojęcia, jak mnie tymi tekstami wkurzałeś... :)

Na raty mozna kupić wszystko, nawet zapałki...
Raty polegaja na tym, że pożyczasz kaskę od banku i oddajesz z PROCENTEM.
Viking sprzedaje na raty, ale poszukaj lepszego banku niż ten, który kooperuje z Vikingiem. ;)
Uważaj na PROCENT!!!

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 marca 2005, 14:03 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
Matejko napisał(a):
Zemsta jest słodka... :D :D :D

"Czy ten post nie powinien być w dziale GIEŁDA??"
Nawet nie masz pojęcia, jak mnie tymi tekstami wkurzałeś... :)

Na raty mozna kupić wszystko, nawet zapałki...
Raty polegaja na tym, że pożyczasz kaskę od banku i oddajesz z PROCENTEM.
Viking sprzedaje na raty, ale poszukaj lepszego banku niż ten, który kooperuje z Vikingiem. ;)
Uważaj na PROCENT!!!

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo

Uważam że ten post jest w dobrym miejscu bo:
1. nie pisze tutaj o chęci kupna teraz wykrywki na raty więc jest to post czysto informacyjny.
2.Staram się zasięgnąć tylko opini gdzie moge wykrywać na takich warunkach nabyć.
3.Do działu giełda nie pasuje gdyż:
Cytuj:
Market: Handel, wymiana, linki do interesujących aukcji

A w dziale tym widnieje podpis:
Cytuj:
Detektory, magnetometry, radary...oraz ich obsługa. Testy, porównania, porady.

Proszę mi zatym powiedzieć gdzie mam ten temat przenieść ? Zaznaczam że stanowczo do działu
giełda nie pasuje gdyż nie chcę ani kupić, ani sprzedać ani REKLAMOWAĆ nikogo, pragnę tylko
zasięgnąć informacji na ten temat, gdyż nigdy nie był on poruszany na forum (a raczej nie
umiałem go znaleźć).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 marca 2005, 16:06 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Kuuuurde... Partyzant....

Jakiś ty oficjalny.... :)
Żartowałem, przepraszam.... :( :( :(

Pozdrawiam i Wesołego Jajka

Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL