Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 19:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 kwietnia 2005, 10:32 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Ja mam ACE 250 i fakt, że cewka nie jest zbyt odporna na zarysowania, ale nic mi jeszcze nie odprysło.
Podobno są w sprzedaży osłonki na cewkę - ale to dodatkowy koszt (chyba 80 PLN).

Pozdr,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 kwietnia 2005, 11:44 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 16 marca 2005, 12:39
Posty: 311
Lokalizacja: Warszawa
No i rozwiazalo sie samo. Na 250 juz mnie nie stać. Musze sie pospieszyć puki mam na 150.
Zna ktoś jakiś adres w Warszawie, gdzie można go kupić?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 kwietnia 2005, 12:00 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 14:12
Posty: 305
Propnuje na allegro. Nie wiem jak ceny maja w siedzibie firmy, ale na allegro za 599 daja dodatkowo jeden z przedmiotow do wybrania gratis : Torba, lub ta oslona ( 80zl jak ktos pisal ).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 00:23 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
cena oslony jest troche mniejsza..... ale o tym na PRV....
co do identyfikacji to zarowno ace150 jak i ace250 na identyfikacje 3 TONOWA.... a nie jak ktos napisal "jest" "nie ma" identyfikacja tonowa wstepnie okrtesla jaki to jestobiekt... nie jest to bardzo miarodajne ale sie przydaje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL