Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 23:49 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Ja używam świńskich wędzonych uszu ze sklepu zoologicznego. Niestety maja słaby zasięg. W tym samym sklepie możesz jednak kupić wędzone i wysuszone świńskie penisy które po związaniu na jednym końcu tworzą doskonałą różdzkę poszukiwawczą o zasięgu porównywalnym do omnitronu z tym że można nią poszukiwać jedynie trufli.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 23:55 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 1 grudnia 2004, 12:17
Posty: 259
Lokalizacja: Olsztyn
łahahahahahahaha trufli, no zaraz się przwrócę ze śmiechu ... :jump :jump :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 00:18 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
jak smiecie kpic z takiego autorytetu jak John Fales ????
to swiatowj slawy wynalazca


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 00:34 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2003, 01:00
Posty: 885
Lokalizacja: Ducatus Pomeraniae
Cholerne niedowiarki, mina by wam zrzedła gdybym wam pokazał skrzynki ze złotem znalezione za pomocą tego urządzenia, ale nie moge, bo jako jedyny prawdziwy poszukiwacz wszystkie artefakty zakopuję z powrotem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 00:38 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2003, 01:00
Posty: 437
Lokalizacja: Kraków
Chyba nie zrozumieliście wyjaśnienia sprzedawcy .
Ja rozumuję tak:
1200 m to promień w którego środku stoimy i możemy zlokalizować znalezisko.

Sam się zastanawiałem kto, po co i jak zakopał coś na głębokości 10 m. Zarówno przy odkopywaniu jak zakopywaniu trzeba by robić szalunki.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 01:54 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
No to teraz, to juz zbaraniałem całkiem...

Jack, napisałes.:"1200 m to promień w którego środku stoimy i możemy zlokalizować znalezisko. "

Stoimy w środku promienia o wymiarze 1200m... Jeśli to promień Roentgena, to możemy zlokalizować znalezisko...
Nie stójmy jednak tam zbyt długo, bo 1200m świadczy o mocy promienia....
A powszechnie wiadomo, że prześwietlenia na dłuższą metę, są szkodliwe...

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo :jump

Napisz o co Ci chodzilo z tym promieniem i lokalizacją...
Bo dla mnie, niejasne to jakies...
Środek promienia...??? :drap


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 08:36 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Szanowny Moderatorze !!!

Możesz sobie kpić, ale to nie byle maszynka do mielenia lecz sprzęt od Janka Fallusa i nie ma podstaw by się z tego wyśmiewać.

Jak ludzie potwierdzają ukryte skarby - to nie ma ABSOLUTNIE podstaw by im nie wierzyć. Więc trafienia są pewne i można powiedzieć, że nawet precyzyjne.

A co do zatopionych kościołów - wiadomo, że jak ludzie w wiosce grzeszą to i za karę kościół im zalew lub zapada się pod ziemię (jak w pobliżu nie ma duzo wody) i znowu muszą robić zrzutkę na nowy.

Widzę , że niektórzy koledzy równiez kombinuja z podobnymi urządzenkami. Doradzam ostrożność - to bardzo precyzyjne sprzęciki, ale zarazem delikatne


pzdr 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 10:18 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Netcom napisał(a):
Cholerne niedowiarki, mina by wam zrzedła gdybym wam pokazał skrzynki ze złotem znalezione za pomocą tego urządzenia, ale nie moge, bo jako jedyny prawdziwy poszukiwacz wszystkie artefakty zakopuję z powrotem.


hahahahahaah Już to widzę sztabki monety i inne duperele ze złota srebra nie zbierasz to tak jak ja :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 11:18 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Piramidalne jaja. :jump :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 12:27 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Jak widać najlepiej chodzą tematy o pierdołach. Kiedyś na grupie "poszukiwania" rekordy bił temat o łosiach i tirówkach a teraz tu o omnitronach. Ja w to nie wierzę, ale jeśli kogoś to kręci niech sobie szuka do woli. Prawdę mówiąc prawdopodobieństwo znalezienia skrzyni na głębokości 2m na terenie 4 km2 jest mniej więcej podobne dla omnitrona jak i tzw. cewkowca. Do tego GŁÓWNIE potrzebne jest szczęście. Tyle razy słyszałem na tym forum, że sprzęt to tylko 10% reszta to szczęście. Dajcie sobie na luz. Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 kwietnia 2005, 18:32 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
No proszę, widzę że temat łosi pamieta wielu :) , ale z tego co pamietam Mrand, to był środek zimy i wszystkim już palma biła...
Pozdrawiam - jankos.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 kwietnia 2005, 21:36 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Wieelu...:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 00:01 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
Wracając do tematu. Dawno temu, jak byłem w krainie kangurów miałem ochotę zakupić takie cudo, i nawet naciągnąłem sprzedawcę na prezentację, szczególnie, że sprzęt miał wykrywać samorodek złota o wadze kilku gramów z jakiejś kosmicznej odległości, i nawet nie wiecie, jakie było moje zdziwienie jak za każdym odpaleniem tej wykrywki dostawaliśmy całkiem inne namiary, jak się domyślacie sprzętu nie kupiłem i pozostałem przy tradycyjnym wykrywaczu. Moja opinia o tym wynalazku: po prostu to jest SZARLATANSTWO i naciąganie na kasę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2005, 12:28 
Offline
Kapitan Petersen

Dołączył(a): czwartek, 9 stycznia 2003, 01:00
Posty: 1486
Lokalizacja: Stare Dunajczyska
Mrand napisał(a):
Ja w to nie wierzę


Następny niedowiarek. Co za ludzie.
A kapitan Petersen? A skrzynki złota Netcoma?
A kościoły kolegi 111 ? KO-ŚCIO-ŁY !!!

Ręce opadają...


Pozdrawiam ;)

Test


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2005, 16:29 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Nie jestem zwykłym niedowiarkiem. Ja mam bardzo mocne podstawy aby nie wierzyć.
Przy okazji. Mam na zbyciu mikroprocesorowy nadajnik do omnitrona zasilany z akumulatora samochodowego z ultraszerokim zakresem regulacji częstotliwości, mocy i sposobu promieniowania energii (pole elektrycze, elektromagnetyczne oraz sygnał dźwiękowy). Mam także aktywny odbiornik ze wzmacniaczem efektu w postaci polaryzacji różdżek, pomiaru oporności skóry oraz tzw. biofedbacku na splot słoneczny jednocześnie. Czyli krótko mówiąc owoce mojego szaleństwa sprzed kilku lat. Znajdzie się także dużo "fachowej" literatury w języku angielskim. :) :) :) Pozdrawiam
Niedowiarek Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL