Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 19:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy ktos rozbieral oryginalne sluchawki od Minelaba XS
PostNapisane: środa, 27 kwietnia 2005, 14:26 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 24 września 2002, 00:00
Posty: 144
Lokalizacja: bliski południowy wschód :)
Witam!!!


Jak w temacie. Zrabaly mi sie i nie wiem jak sie do tego zabrac :(
Dodam ze winnych mi sie zle szuka :)


Z powazaniem vonadamski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Czy ktos rozbieral oryginalne sluchawki od Minelaba XS
PostNapisane: środa, 27 kwietnia 2005, 15:31 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
vonAdamski napisał(a):


Zrabaly mi sie i nie wiem jak sie do tego zabrac :(

Dodam ze winnych mi sie zle szuka :)




nie od razu domyśliłem się , że chodzi o "termin drwalski", ale jeśli
ktoś Ci je zepsuł, a winnych nie chcesz szukać - a może wypróbój inne słuchawki :)

oczywiście to żarty, a na poważnie, to napisz jakie były przyczyny, objawy, mechanicznie zepsuły się, czy coś"w środku", itp. bo tak to sobie może ktoś pomyśleć, że to tylko np. przewód został przecięty. Fajnie by było je naprawić przed długim weekendem.


pzdr 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 kwietnia 2005, 15:52 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 24 września 2002, 00:00
Posty: 144
Lokalizacja: bliski południowy wschód :)
Witam!!!

Liczebniku :) mysle ze rozbierac to jednoznaczne stwierdzenie :)

Z powazaniem vonadamski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 kwietnia 2005, 21:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
No nie jednoznaczne, gdyż jest róznica w rozbieraniu samych słuchawek, żeby wymienic tylko kabelek, a rozbieraniu by wymienic sam głośniczek, bardz cewkę w nim...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 kwietnia 2005, 21:54 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 24 września 2002, 00:00
Posty: 144
Lokalizacja: bliski południowy wschód :)
Dobra. Uwaga zadaje pytanie.

W jaki sposób rozebrać nauszniki oryginalnych słuchawek do detektora Minelab Explorer XS. Nadmieniam, iż prawdopodobnie uszkodzone są spoiwa (prawdopodobnie cyna) łączące kable z głośniczkami słuchawek. Informuję ponadto, iż nie jestem elektrykiem, z tego też powodu jest to dla mnie trudne i skomplikowane zadanie.

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Z poważaniem vonadamski

PS. Tobzie tobzie ? :):):)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 kwietnia 2005, 21:54 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Zdejmij gąbki z nauszników, a wszytsko stanie się jasne.

powodzenia

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 kwietnia 2005, 14:11 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 24 września 2002, 00:00
Posty: 144
Lokalizacja: bliski południowy wschód :)
Witam!!!

Jednak uszkodzony byl kabel :) Ucialem kawalek i i chodzi jak ta lala :) Cztery lata ma wiec ma prawo :)

Z powazaniem vonadamski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL