Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pierwsza Ultra2 w Polsce!!
PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 20:57 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 25 sierpnia 2004, 09:14
Posty: 881
Witam wszystkich!
Ha, od kilku godzin jestem szczesliwym a nawet bardzo szczesliwym :jump posiadaczem najnowszego polskiego sprzętu No – co to może być?? Otóż Rutus Ultra II :) Właściwie to jestem chyba pierwszym takim szczęśliwcem w Polsce bo oficjalnie się tego jeszcze nigdzie kupic nie da ;) A jednak jest taka jedna nowa firma RC Digger we Wrocławiu… :) :) Wiecie – profesjonalna obsługa, dbałość o klienta itd. Zreszta właściciel – zapalony poszukiwacz stanął na wysokości zadania :1 no i proszę – efekt jest - mam ten przedpremierowy egzemplarz (ale mi wyszla reklama :) no ale się całkowicie nalezy)
Sprzętu jeszcze nie testowałem – jeśli nie liczyc ogrodka – ale cholernie leje wiec jestem usprawiedliwiony. Ale jutro nic mnie nie powstrzyma najwyżej będę łaził w jakims OP-1
;) Jeszcze raz dzieki wielkie Firmie no i oczywiście Rutusowi

Pozdrawiam, blackmoore :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 20:59 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
No i jak się w ogródku spisywał?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 22:07 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Pokaż jeszcze zdjęcie tej Ultry II.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 23:12 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 21 września 2002, 00:00
Posty: 526
Lokalizacja: Tczew
Nie ma to jak mala prowokacja i przy okazji reklama zarowno Rutusa jak i firmy z Wroclawia :).
Pozdrawiam.
karas1979


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 23:31 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
Karas1979 - hehe... kolegę poniosły emocje - pewnie to pierwszy wykrywacz Blackmoore :)
Ale fotki chętnie zobaczę, bo uważam Rutus-y za sprzęt z czołówki polskich producentów :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 czerwca 2005, 07:56 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 25 sierpnia 2004, 09:14
Posty: 881
No tylko jest pewiem problem... nie posiadam cyfrowki tak wiec zdiecia nie bedzie :cry: Ale tak na pierwszy rzut oka to wyglada tak samo jak pierwsza wersja Ultry. Rzeczywiscie to pierwszy wlasny sprzet... :) No to teraz wychodze sprawdzic go w terenie :)
na razie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 czerwca 2005, 09:57 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Jest na stronie rutusa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 czerwca 2005, 15:35 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2004, 19:30
Posty: 270
Lokalizacja: Starachowice
No już nie mogę się doczekać jakiś testów.Mam zamiar zmienić swojego firsta.Gdybym wiedział że tak szybko się pokaże ...
blackmoore nie trzymaj nas w niepewności i wypad do lasu a po powrocie wszystko opisz :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 czerwca 2005, 15:47 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 18 października 2004, 20:58
Posty: 234
Lokalizacja: Łódź
Jak będzie dobry i się będzie sprawdzał to niech go reklamują .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 czerwca 2005, 10:21 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Nie wiem czy Rutusa i firme RC trzeba reklamowac-Roberta C /bo o ile sie nie myle to on/ znamy doskonale z czata, ze zlotow gdzie prezentowal nam sprzet-XP,Garretty-wtedy dzialajac jeszcze jako inna firma-tak ze Karas miales sie z nim przyjemnosc spotkac osobiscie-to dla przypomnienia nie dyskusji!

O Ultrze mozna poczytac na stronie Rutusa-prosto mowiac to "odchudzony" Solaris.
Poprawiona dyskryminacja /w pierwszej wersji Solarisa byla "srednia"/ zasiegi podobne.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 czerwca 2005, 10:49 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Co to znaczy, ze w pierwszej wersji solarisa byla "srednia"? To podlega gwarancji?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 czerwca 2005, 12:19 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Jeden z uzytkowników Solarisa namówił mnie na dopisanie do oprogramowania funkcji "korekcja żelaza" ( jak zwał tak zwał bo w innych wykrywaczach nazywa się to inaczej ) . Polega to na analizie sygnału pod kątem jeszcze innych wartości fizycznych niż tylko faza .
W każdym razie dość wyraźnie poprawia działanie dyskryminacji. Jesli ktoś ma po włączeniu detektora napis "Rutus solaris 2004 ver. 1.0 " to bez problemu moze skontaktowac się ze mną i podesłać wykrywacz do zmiany oprogramowania. Oczywiście bez żadnych opłat. Cała operacja trwa kilka minut i moge odesłac detektor jeszcze tego samego dnia.
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 10 czerwca 2005, 09:21 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
A ja mam 2 pytania techniczne co do Ultry2:

1-Czy rzeczywiście tak jak to jest podane na stronie dla hełmu zasięg w trybie statycznym z dyskryminacją jest 15cm większy niż w trybie statycznym all metal??
2-Czy przełącznik trybów pracy sta./dynam. nie lepiej byłoby umieścić na panelu wykrywacza, a w rączce zastosować pinpoint znany z modeli First/+?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 10 czerwca 2005, 09:59 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2004, 11:30
Posty: 9
Lokalizacja: Michałowice
A ja mam pytanie do Rutusa - czy można będzie zamówić sobie wykrywacz (obojętnie - Solarisa lub Ultrę) rozkładany na trzy części?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 10 czerwca 2005, 13:24 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
1 - tak. hełm niemiecki na all metal ok. 95 cm . na dyskryminacji ( piąta kreska ) ok. 110 cm .
2 - rozwiazanie przełacznika trybów pracy zintegrowanego z zerowaniem jest optymalne ze wzgledu na to że wykrywacz mozemy w zasadzie obsługiwac jedną reką. Ułatwia to poszukiwania - aby zmienic tryb pracy nie musimy odkładać saperki itp.
3- Na indywidualną prośbę jest taka mozliwość .
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL