Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 22:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ktory wykrywacz na monety
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 11:04 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 6 października 2004, 13:05
Posty: 163
Witam przymierzam sie do zakupu nowej wykrywki, teraz pytanie do Szanownych kolegow jaka wykrywka:
Sovereign Elite czy Sovereign GT, a moze ktos zaproponuje cos lepszego w tej klasie cenowej.
W Elite wyswietlacz naprawde pomaga czy "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! jest to niepotrzebny gadzet. Dzieki z gory za wszelkie sugestie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 11:23 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Z tych dwóch lepszy i fajniejszy jest GT.. Są inne sprzęty na rynku więc rozejrzyj się uważnie ;)


Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 12:28 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 6 października 2004, 13:05
Posty: 163
Van Worden wiec co bys ty polecił oprocz Minelaba. jestem otwarty na wszelkie propozycje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 12:49 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Ok, tylko że nie napisałeś czego szukasz..

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 12:58 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 6 października 2004, 13:05
Posty: 163
Szukam tylko i wyłacznie monet i innych drobiazgów, rozejrzałem sie, rozpytałe i według informacji zebranych przezmnie Minelab severnige jest najlepszy, ale chciałbym to skonsultowac z wami bo niestety jestem poczatkujacy. Mam Ultre troszke moniakow wyszło spod niej ale przy dyskryminacji jej zasiegi sa fatalne.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 14:01 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 13:58
Posty: 2264
Lokalizacja: Wielkopolska
Karpikm. Nie przesadzaj ,że fatalne . Kolega , który ze mną najczęściej chodzi , też ma Ultrę i od czasu do czasu wpędza mnie w kompleksy . W segmencie wykrywaczy do tysiąca iluś tam złoty jest niezły.
Rozumiem , że apetyt rośnie w miarę jedzenia .... nie tylko u Ciebie .
Ja obecnie też zastanawiam sie nad przeskokiem z T.Silver na wyższy model . Myślę ,że znalazłem coś dla siebie z oferty tej samej firmy . Jeżeli szukasz kolorowej drobnicy to powinieneś przyjrzeć się ofercie Tesoro.

Pozdrawiam.

Maciej G


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 15:16 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą.. Tesoro może nie być tak skonstruowane jak czołgi Minelaba :666 ale jest wręcz dosłownie stworzone do szukania monetek a oprócz tego lekkie i ergonomiczne.. Polecam Tesoro lub Whites :1

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 16:34 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 10:47
Posty: 522
tak jak powiedział Kolega M to czołg jeśli myślisz o 6-8 godzinnej pracyna słońcu ,na polu to zdecydowanie polecam lekkie Tesoro.Sam oczywiście tkowy posiadam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 19:53 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2004, 02:56
Posty: 326
Lokalizacja: Silesia Superior
Jeśli komuś M jest za ciężki, to chętnie sie zamienie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 11:05 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Znam conajmniej kilkanaście wykrywaczy różnych firm, które są lepsze lub przynajmniej tak samo dobre jak Sovereign, z tym, że ich producenci nie wydają tyle na reklamę (za którą i tak płaci nabywca).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 15:35 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 6 października 2004, 13:05
Posty: 163
lubie chodzic z Ultra i tak naprawde jestem z niej zadowolony- kilka ładnych fantow wyszło i nadal wychdzi spod niej. Lecz jest to niby uniwersalny wykrywacz ale jednak ostanio nastawiłem sie wyłacznie na monety wiec chciałbym cos lepszego. Ultry sie nie bede pozbywał bo naprawde lubie z nia chodzic. DENAR to napisz mi na priva jaki ty by wykrywacz wybrał zamiast minelaba.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 15:59 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
To takie ciekawe, jak od Minelaba Sovereign Elite i GT "i innych w tej klasie cenowej" Ciacho przeszedł na rutusa ultra (ani minelab, ani ta cena). To chciales w ten sposob osiagnac?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 16:00 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
To takie ciekawe, jak od Minelaba Sovereign Elite i GT "i innych w tej klasie cenowej" Ciacho przeszedł na rutusa ultra (ani minelab, ani ta cena). Co chciales w ten sposob osiagnac?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 17:04 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Marcinie !
Ciacho od jakiegoś czasu prowadzi prywatną krucjatę przeciwko mnie. Niestety zamiast rzeczowych argumentów potrafi tylko kłamać i manipulować. Gdyby miał rację to przyjechałby do Mirowa sprawdzić zasieg Solarisa w powietrzu lub pokazać mi i zlotowiczom inne wady sprzetu.Gdyby miał rację to dając taką a nie inną gwarancję łatwą do weryfikacji - dawno bym splajtował.
Oczywiscie nie przyjechał - całkowity brak twarzy i cywilnej odwagi.
ps' "Jaki wykrywacz na militaria z dyskryminacją" - tam też kłamie - dziś ( godzina 17.03 )na 23 wykrywacze sprzedawane na Allegro - jeden to Rutus First. To chyba nie jest masowa wyprzedaż ?
ps' ciacho nie sil się na odpowiedź bo z kłamcami nie rozmawiam .
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 21:47 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 16:00
Posty: 152
Też wtrącę parę słów.
Lato 2004 pierwsza wykrywka wykonana własnoręcznie PI projektu Stuarda,pózniej jakieś modyfikacje programowe w sofcie itp,wkręciłem sie w to hobby,zakupiłem Rutusa Ultrę(najciekawsze fanty nim znalazłem) no i apetyt rośnie w miarę jedzenia :) ,wiosna 2005 Garrett Ace 250,pózniej GTP1350.Wspólne wyprawy z kolegą od MB Saveregin wcale mnie nie powaliły na kolana i wcalę nie twierdzę ,ze jest lepszy od Garretta a ergonomia tego pierwszego stawia wiele do życzenia zwłaszcza gdy elektronika jest pod łokciem,masakra coś ustawić zwłaszcza ,ze jestem leworęczny.Następnym wykrywaczem bedzie tez sprzet ze stajni Garretta pewnie jakieś GTI,no chyba,ze XP.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL