Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 lipca 2005, 22:01 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 13:58
Posty: 2264
Lokalizacja: Wielkopolska
Ciekawy jestem jakie będą moje wrażenia odnośnie działania tej identyfikacji . Silwer daje możliwość wręcz instynktownej interpretacji.
Żniwa jeszcze przed nami . :)
Na razie jeden fragment poletka skośili ,ale wysoko i nie przeorali. Trochę młodych ziemniaków zebrali. Nie ma za bardzo jeszcze gdzie się rozpędzić . Pola na ktore czekam są przed zbiórką.
Ale jak będzie jakis teren "gotowy" to dam znać , bo czekam z niecierpliwością na testy Tejona w polu. Nie ukrywam , że pomacał bym VaQuero i Cibolę.

Pozdrawiam.


Maciej G.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 lipca 2005, 22:32 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 13:58
Posty: 2264
Lokalizacja: Wielkopolska
Bingo .
Mam jeszcze pytanie do Ciebie. Jaki był główny czynnik , ktory zadecydował o przejściu na Tejona ?

Pozdrawiam.

Maciej G.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 lipca 2005, 22:38 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 5 września 2002, 00:00
Posty: 146
1.Maciej G,Denar dajcie znać kiedy będą te żniwa w K ;)
Chętnie popatrzę na Tejona w akcji.
2.Przez ponad rok chodziłem na Eldorado i bardzo miło wspominam ten sprzęt.Fakt "puszczał" żelazo, ale miało to wiele plusów :za
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano środa, 20 lipca 2005, 00:13 przez Hunter, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 lipca 2005, 22:52 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 13:58
Posty: 2264
Lokalizacja: Wielkopolska
Hunter jak nie jesteś z :cop i umiesz :usta to pewnie się dogadamy. ;)

Pozdrawiam.

Maciej G.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 lipca 2005, 23:45 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 25 lipca 2004, 21:42
Posty: 35
Lokalizacja: Śląsk
gdybym chciał zakupić Vaquero - 1900 zł , to może lepiej dołorzyć te 500 zł i kupić Tejona? Czy różnica będzie niewielka np. w zasięgach?
Co o tym sądzicie?
:que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 lipca 2005, 23:52 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 13:58
Posty: 2264
Lokalizacja: Wielkopolska
Też mam ten dylemat ! Różnica ponoć jest ... nawet wyraźna.
Mam nadzieję ,że zobaczę organoleptycznie oba wykrywacze w akcji i wtedy podejmę decyzje.

Maciej G.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 lipca 2005, 09:42 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Zazwyczaj jeżdżę z kolegą, który jest przynajmniej tak dobry ja, co jest czasami wkurzające i ma również Tejona.
Chodzi o koszty paliwa, bezpieczeństwo no i właśnie konkurencja robi dobrze. Będziesz mógł obejrzeć 2 Tejony w akcji, co więcej obaj stosujemy nieco inne ustawienia.
Główne czynniki to większa niż w przypadku innych wykrywaczy skuteczność i głębokość.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 lipca 2005, 16:24 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): piątek, 7 lutego 2003, 01:00
Posty: 22
[quote="Maciej G"]Bingo .
Mam jeszcze pytanie do Ciebie. Jaki był główny czynnik , ktory zadecydował o przejściu na Tejona ?

Pozdrawiam.

Maciej G.[/quote]
Witam i odpowiadam, okazyjna cena :).
pozdr.
Marek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 lipca 2005, 19:06 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): piątek, 7 lutego 2003, 01:00
Posty: 22
http://www.odkrywca-online.com/pokaz_wa ... ?id=204194
Dla zainteresowanych Tejonem.
pozdr.
Marek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL