Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 08:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 23:05 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 30 stycznia 2005, 23:35
Posty: 165
Lokalizacja: Szczecin
Piękne znalezisko ale to już offtopic :) na razie żaden użytkownik ultry 2 się nie wypowiedział jak mu się "pracuje" może faktycznie proscan ma rację że będzie ciężko kogoś z 2 znaleźć. Nie wiedziałem ze II są tak młodymi wykrywaczami


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 23:16 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Mam taki adresik mailowy, Pietro... :)

rutus1939@wp.pl

Spytaj, może Gość wie z czym chodzi....
Jestem pewien, że jest to adres uzytkownika Ultry 2.

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo

Off Topic :D :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 23:17 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Matejko ,bez urazy ale troszkę pitolisz.Uważasz ,że gdybyś przeleciał nad tym pięknym moniakiem Whitesem to niestety d... blada ?
Wg. mnie, to na pierwszym miejscu jest fart plus doświadczenie (zależnie od sytuacji ),a dopiero potem sprzęt (w tej kwestji jesteśmy po tej samej stronie).Ale jeśli ktoś ma te trzy cechy to wtedy...
Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 12:09 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
witam!
od parunastu tygodni mam Ultre II, wiec moge sie podzelic kilkoma spostrzezeniami:
- wykrywacz jest dosc uniwersalny, na militarke swietny ale i kolorowa drobnice bez trudu łapie (czasami sie wkurzam, bo reaguje na kolorowe gówna o wymiarach 5x5 mm :) )
- działa stabilnie, chociaz wzbudza sie czasami przy wysokiej trawie lub lekkim uderzeniu w cóś twradszego
- dyskryminacja działa prawidłowo, choć cudów nie oczekujcie. Czasami na maksymalnej dyskryminacji wzbudza sie na wieksze odłamki, których nie powinien wykryc
- jeśli chodzi o zasiegi, to nie ustepuje wiekszosci wykrywacom (porównywałem z Tesoro Silver i Bandito)
- jest lekki - 1,5kg
-nie zre za bardzo baterii, choc nie jest szczytem oszczednosci
-rozpoznanie tonowe mogłoby byc ciut lepiej dopracowane
- ma strasznie smieszne sygnały, trzeba sie przyzwyczaic
ogónie powoem, ze za ta cene chyba nie dostanie sie lepszegomi nowego wykrywacza. Ja osobiscie polecam. jak jes ktos z Trójmiasta lub okolic to moge umówic sie na próby. No i wazne jest to, ze serwis stoi na wysokim poziomie. Z niczym nie ma problemu.
P.S. i niech nikt sie nie dopieprza ze to jakas reklama. Podzieliłem sie swoimi doswiadczeniami. Nie chcesz-nie czytaj i nie komentuj. Pisze tak bo zauwazyłem na tym forum pewna manie doszukiwania sie wszedzie kryptoreklamy. Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 21:02 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
Witam
Może zamienimy wątek tematu na Fart? :)
Podam swój przykład, wczoraj pojechałem na teścia działkę, jakiś kilometr od jeziorka dość blisko wioseczki, stoi teścia chatka ogrodzona na wielkim ugorku, mam sprzęt myślę machnę sobie. Pierwszy dzień 9 moniaków ( nic specjalnego, same feningi różnej daty) kilka starych guziorków i pierdółki. Dzisiaj skolei wlazłem na 3 sreberka ( nic specjalnego) kupę miedziaczków plus " w dziale odzaczenia itp" jest. Fart? Myślę że tak. Zero map, zero wywiadu, po prostu czysty fart. Dziki ugór, i nigdy by tam mnie nie było , gdyby nie teścia działka :jump
I po takim dniu każdy by powiedział: Nie zamienił bym swego sprzętu na żaden inny.
I to prawda.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 21:32 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Szczęście jest czynnikiem najważniejszym, ale koniecznie trzeba mu dopomóc poprzez używanie porządnego detektora. Osobiście specjalnego fartu nie mam więc muszę nadrabiać sprzętem i pracowitością. W zasadzie Dominss mógł spokojnie rozpracować z teściem flaszencję i potem zalegać pod gruszą, jednak wziął wykrywacz i poszedł szukać niewiadomego. I znalazł. Gratulacje
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 21:54 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
Witam
Heh Mrand, flaszencję to bym rozpracował z teściem ale niestety teściu w Krynicy Morskiej odpoczywa :) Więc jak by nie patrzeć mus kija w rękę i na pole :jump
No a tak P.S.
Nie jedna już tam padła, butelencja w przeszłości ;)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 22:30 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): sobota, 18 września 2004, 10:19
Posty: 48
Lokalizacja: G.Slask
..a nie lepiej Panowie najpierwej posieziec nad manuskryptami ??
potem "fart" i na koniec sprzet
...ja ze starej szkoly wiec pewnie sie myle
pozdrawiam
dundee


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 lipca 2005, 00:03 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
Co wy się tak w SB bawicie :?
Nie chodziłem z Ultrą 2 więc się pytam !
Jeszcze trochę i dostanę miano kryptoreklamiarza (czas zakończyć bywanie na forum ?)
.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL