Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 17:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o pomoc w wyborze wykrywacza
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 15:57 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 maja 2007, 19:16
Posty: 51
Witam mam ogromną prośbę do wszystkich użytkowników forum czy możecie mi polecić mi jakiś dobry wykrywacz na militarke.
Myślałem nad Rutusem Solarisem, chyba ,że możecie polecić coś lepszego w podobnych pieniądzach.
Jeśli macie jakieś inne propozycje to jestem otwarty na wszelkie pomysły, aha i prosiłbym osoby któłre posiadają ten wykrywacz o powiedzeniu czy w waszym przypadku się sprawdza.
Pieniądze które planuje wydać na wykrywacz to będzie coś około 1000-1300 zł.
błąd ortograficzny!!! zaznaczam że spędziłem już sporo czasu na czytanie zarówno tego jak i innych forów :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 16:11 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 22:06
Posty: 799
Jako posiadacz wykrywacza White's 5900 Di PRO Sl, ten właśnie sprzęcik polecam - w statyku sprzęcik bardzo głęboki, co przy militarce ma ogromne znaczenie. Dodatkowym plusem jest to, że jest to detektor uniwersalny - w trybie dynamicznym znakomicie nadaje się na kolorową drobnicę. Poza tym elegancka dyskryminacja i ręczne strojenie do gruntu. Jedyny minus to to, że go już nie produkują i trzeba "polować" na używkę. Myślę, że za 1300-1400 zł coś się znajdzie.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 16:16 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 maja 2007, 19:16
Posty: 51
dzięki za odpowiedz ale bardziej zależy mi na nowym wykrywaczu żeby nie mieć później niemiłych niespodzianek ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 19:30 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 01:45
Posty: 131
Lokalizacja: kielce
mój kolega biega z 6000 di pro sl sprzęt ma dobrze ponad 10 lat
póki co odpukać jest bezproblemowy
to bardzo solidna linja wykrywaczy :1 jeżeli trafisz używkę to śmiało bierz
wyślij do przeglądu (wiadomo u kogo) i w pole
w tym przedziale cenowym który podałes jest ciężko o lepszy sprzet niż 5900 lub 6000
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 19:44 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 maja 2007, 19:16
Posty: 51
trudno znaleźć ten wykrywacz który polecacie :( ale odnośnie solarisa czy może się na jego temat wypowiedzieć ktoś kto go posiada bądź ktoś kto widział ten sprzęt w akcji ,i czy jest warty swojej ceny i czy nadaje się na początek ??
Aha suma którą mam zamiar wydać na wykrywacz nie jest kwotą ostateczną jeżeli jest coś nie aż tak strasznie droższego a przewyższa znacznie solarisa to na pewno się nad nim zastanowię :drap


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 21:25 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
Na początek i nie tylko, powieneś być zadowolony z HS-3 Smętkowskiego, zwanego potocznie Smętkiem. To przyzwoity wykrywacz na długie lata.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 08:27 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:45
Posty: 177
Lokalizacja: choszczno,szczecin i inne ;)
cos sie chyba spsulo na forum z szukaj - ale zobacz na odkrywcy :

http://odkrywca.pl/szukaj_post.php

wpisz po prostu w google nazwe i szukaj.... sporojest uzytkownikow solarisa, a malo kto chce je sprzedac uzywane - o czyms to swiadczy :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 08:47 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
no to teraz ja cos powiem,co sie tyczy tej calej polskiej mysli technicznej to smetek moze i dobry na militarke,ale troszke to juz antyczny sprzet,ale cena adekwatna do jakosci,natomiast rutusa solarisa zdania sa podzielone,znajomi maja i uzywaja,ogólna ocena srednia,bardziej to wykrywacz na monetki niz na militarke,chyba ze kolorowa,a jak wiadomo to na militarke trzeba glebiej i wszystko,zelao tez,na poczatek nie polecam go poniewaz to strojenie dostarcza troszke problemow,ewentualnie program mix,skomplikowany troche..........moja propozycja to jak na militarke to whites z seri 6000 i tu masz wybor !!!!!!!!!!
a mianowicie 5900 di pro sl lub 6000 di pro sl lub 6000 xl pro lub XL pro, seria di pro sl to starsza wersja zasilana na baterie r14, a seria xl pro nowsza zasialna paluszkami, jednak wszystkie te wykrywacze sa doskonale na militarke,maja trybki statyki i dynamiki,dyskryminacja i wskaznik, ktory pokazuje co kopiemy,wszystkie te wykrywacze nie sa juz produkowane,najnowszy z nich to model XL pro,co sie zas tyczy cen, no w polsce trudno bedzie zdobyc nawet uzywke,kto ma taki nie sprzedaje,najlepsze wyjscie to z zagranicy,ebay amerykanski lub angielski,z usa trzeba doliczyc clo i vat ale i tak sie oplaca,starsze wersje mozna kupic juz od 200$(aktualna cena dolara 2,75zl) doliczaja nawet do tego clo i vat to i tak w tej cenie mamy profesjonalny wykrywacz,a nie jakies tam polskie wynalazki,konstruktorow ktorzy sie dopiero ucza i sa na rynku od kilku lat,a nie firma z tradycjami,ktora zjadla zeby na wykrywkach.jezeli chcesz nowy to takie tez sie na ebay trafiaja ale cena oscyluje wtedy okolo 550$ za ten model XL pro,bo ewentualnie tylko ten mozna nowy dostac,pozostale to juz tylko uzywki,dodatkowo mozna dokupic cekke maxima 1500,15 calowa to jeszcze poprawisz zasiegi o jakies 30%,w powietrzu łapie helm niemiecki na jakies 150cm,wiec pod ziemia okolo 130cm, tak mi sie wydaje,na statyku oczywiscie, reasumujac jak najbardziej na militarke polecam whites 5900/6000 a jak przy okazji bedziesz chcial na monetki,to tylko przelanczasz trybik i juz masz na monetki,polecam !!!!!!!!!!!!! :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 09:45 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Czy wiesz ze (w zasadzie) nie postawiles zadnej kropki? :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 10:20 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:45
Posty: 177
Lokalizacja: choszczno,szczecin i inne ;)
pablo11 napisał(a):
nnatomiast rutusa solarisa (......) nie polecam go poniewaz to strojenie dostarcza troszke problemow,



:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 13:08 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): niedziela, 28 stycznia 2007, 22:11
Posty: 354
Lokalizacja: Capital City (L)
pablo11 napisał(a):
natomiast rutusa solarisa zdania sa podzielone,znajomi maja i uzywaja,ogólna ocena srednia,bardziej to wykrywacz na monetki niz na militarke,chyba ze kolorowa,a jak wiadomo to na militarke trzeba glebiej i wszystko,zelao tez,na poczatek nie polecam go poniewaz to strojenie dostarcza troszke problemow,ewentualnie program mix,skomplikowany troche..........


to może niech znajomi się udzielą i napiszą jakie PROBLEMY mają z tym wykrywaczem


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 16:21 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:45
Posty: 177
Lokalizacja: choszczno,szczecin i inne ;)
ja tezna to czekam :) na odkrywcybyl typ ktory klal solarisa - az chyba przeczytal instrukcje :D:D:D zalozyl nowy temat z przeprosinami rutusa :D:D:D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 21:00 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
nie chce sie wypowiadac na temat polskich wykrywaczy bo to jest tak jak by wlozyc kij w mrowisko, lub ul z osami przewrocic !!!!!!!!!!!! po prostu ja chodze oni chodza i ja szukam a oni klnal,ze nie moga tego ustojstwa ustoic, ale to jest nic kazde dotkniecie kabla,skrzynki powoduje wzbudzanie wykrywacza teraz ostatnio nawet zaczely sie pojawiac dziwne liczby i znaki n awyswietlaczu .lub znikac????????? sprzet za 1300zl na gwarancji !!!!!!!!!!!!!! stary 20 letni, wysluzony whites nawet tak sie nie psuje,moze po za wymiana kabla przy cewce, a tu nie poruszam wiecej tematu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja rada dotyczyla tego co w temacie
pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 21:14 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2007, 18:34
Posty: 93
Lokalizacja: Poznan
Ja tam preferuje zwyklego,uniwersalnego ... JABLA !!!!!!! :jump :jump :jump ...wiele z nim wspanialych chwil spedzilem i nie narzekam chociaz jego minusem jest to ze jak go nie za dobrze zlozysz to bedzie dosc duzo roboty przy nim ...Pozdro DARK


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 21:49 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): niedziela, 28 stycznia 2007, 22:11
Posty: 354
Lokalizacja: Capital City (L)
pablo11 napisał(a):
moja rada dotyczyla tego co w temacie


widzisz, robisz chłopakowi wodę z mózgu. Na wyświetlaczu w rutusie nie ma żadnych liczb, "dziwne znaki"???, nie pojawia się nic innego jak tylko ikonki przy potencjalnym znalezisku, "słaby na militarkę" - jesteś w błędzie chłopaku, ja solarisa polecam i na militarkę i na drobnicę :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL