Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 15:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 22 maja 2007, 22:51 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 20 marca 2006, 22:53
Posty: 664
pablo11 napisał(a):
jak dac w polsce u dilera 3500zl za xlt to lepiej sciagnac super uzywke za 30% procent tej ceny z usa a o serwic to sie pozniej trzeba bedzie martwic.........wazne ze wykrywka tania


Czy ja wiem.... Obserwuję trochę to i owo - nawet kupuję (nie dalej jak miesiąc temu kupiłem drugiego Whitesa z UK) - tak tanio to nie jest - no chyba, że kupuje się sprzęt typu micronta albo seben. Za markowy, uznany sprzęt trzeba zapłacić sporo, transport nie jest tani (z UK przesyłka WH do Polski to 37Ł, przelew z opłaceniem operacji na kontach brytyjskich to co najmniej 80zł + 12Ł, 80% aukcji ebay ma wpisane ships to (post to) Tubylcolandia. Z USA jest drożej (wiem bo moja żona ma rodzinę w USA) i jeszcze dodatkowo cło do opłacenia. Nie jestem pewien czy zyski są takie duże... :ojoj

Za używanego XLT-E w USA te 600 - 700 USD trzeba zapłacić + opłaty....
Pozdroofki

IdeL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 maja 2007, 19:44 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
pewnie na raty 20% ktore trzeba splacac przez rok lub dwa ...........a w nosie to mam, a na ebay amerykanskim xlt mozna kupic juz za 450$ w 100% sprawnego i w bardzo dobrym stanie !!!!!!!!!!! a ja nie licze kosztow przelewow bo jak sie ma tam kogos znajomego to on zrobi to za nas !!!!!!!!! a na wyspach kolega kupil xlt za 230 funtów, znajomy dopelnil formalnosci i tylko wysylka i jest ok,prosze sobie przeliczyc, ze dolar stoi teraz po 2,75zl nawet z usa jak by wyszlao z wszystkim na wyrost, na zapas 700$ to jest 1925zl a w polsce xlt u dilera kosztuje 3500zl wiec roznica mowi sama za siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba miec fantazje dziadku i pieniądze synu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec kto umie matematyke,niech robi jak chce...........
pozdr :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 maja 2007, 20:22 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 29 listopada 2006, 23:40
Posty: 92
Lokalizacja: Roztocze
Witam
Co do cen XLT to jest teraz 3 miesięczny wykrywacz na aukcji a..... od 2200 tyś a nowy kosztuje 3000 tyś.Moim zdaniem u nas jest prościej i bez stresa .
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 maja 2007, 22:40 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Tak to już jest, jedni kupują nowy sprzęt a inni kupują dopiero wtedy jak Ci co kupili nowy sprzedadzą. Co kto woli, co kto lubi... ja kupiłem w swoim poszukiwawczym życiu 4 nowe sprzęty i jeden używany, bo był w komplecie z dodatkowymi cewkami, których w polsce nie ma lub są trudno osiągalne, a sprzęt używka pooszedł dalej do ludzi... i nie kupię używanego sprzętu, którego sam nie umiem zdiagnozować, że jest w pełni sprawny, to się tyczy wielu sprzętów, również wykrywaczy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 08:59 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 maja 2007, 19:16
Posty: 51
Witam mam do was jeszcze jedną prośbe teraz zastanawiam się nad tymi 4 wykrywaczami który wy byście mi polecili :que :que :que

WHITES 6000/DI COINMASTER PROFESSIONAL SERIES
White's Coinmaster 6000/DI Series 3
Whites Classic 5 Pro w/ 9.5" coil
WHITES SPECTRUM XLT


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 13:35 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Z listy skreśl pierwsze dwa jako antyki conajmniej 15 letnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 15:55 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 maja 2007, 19:16
Posty: 51
czyli pozycja 1 i 2 odpada ?? a jeżeli była by możliwość kupienienia whitesa di pro sl 6000 za ok 1250zł to :que :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 16:46 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Jeżeli jest to White's 6000 Di Pro SL i żaden inny zaczynający się na 6000, jest na chodzie, w miarę czysty, bez przeróbek i napraw to jest to doskonały zakup.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 18:47 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 18 maja 2007, 19:16
Posty: 51
ok, a czy jeżeli chodzi o inne modele whitesa to które możęcie mi polecić :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL