pablo11 napisał(a):
jak dac w polsce u dilera 3500zl za xlt to lepiej sciagnac super uzywke za 30% procent tej ceny z usa a o serwic to sie pozniej trzeba bedzie martwic.........wazne ze wykrywka tania
Czy ja wiem.... Obserwuję trochę to i owo - nawet kupuję (nie dalej jak miesiąc temu kupiłem drugiego Whitesa z UK) - tak tanio to nie jest - no chyba, że kupuje się sprzęt typu micronta albo seben. Za markowy, uznany sprzęt trzeba zapłacić sporo, transport nie jest tani (z UK przesyłka WH do Polski to 37Ł, przelew z opłaceniem operacji na kontach brytyjskich to co najmniej 80zł + 12Ł, 80% aukcji ebay ma wpisane ships to (post to) Tubylcolandia. Z USA jest drożej (wiem bo moja żona ma rodzinę w USA) i jeszcze dodatkowo cło do opłacenia. Nie jestem pewien czy zyski są takie duże... :ojoj
Za używanego XLT-E w USA te 600 - 700 USD trzeba zapłacić + opłaty....
Pozdroofki
IdeL