pablo11 napisał(a):
jak go najlepiej ustawic do chodzenia na militarke,ktory z 4 trybow pracy wybrac
Najlepszy moim zdaniem jest statyczny z dyskrymą, niapamiętam jak się ten tryb nazywał bodajze TR DISC.
pablo11 napisał(a):
w jakim trybie ma najglebsze zasiegi
Na statyku bez dyskryminacji, zwało się to chyba GEB NORM.
pablo11 napisał(a):
w jakim stabilnie pracuje
W karzdym
pablo11 napisał(a):
jak polecacie go na militrake
Jest zaje**ty, zwłaszcza jak dokupisz cewkę 1500
pablo11 napisał(a):
czy pokretlo signal balance(czulosc) powinno byc na P czy na max???
Ustaw na "P" i bedzie dobrze
pablo11 napisał(a):
wiadomo,ze jak sie zwieksza czulosc to zwieksza sie zasieg wykrywacza,a czy w P bedzie mial takie zasiegi jak przecietny wykrywacz????
Jaki to jest Twoim zdaniem przeciętny wykrywacz??
pablo11 napisał(a):
jakie przyjac kryterium do miernika na militaria,poniewaz jest wyskalowany na monety i to w calach
To to możesz sobie sam sprawdzić w praktyce. Wskazania miernika i tak trzeba traktowac z przymrozeniem oka.