Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 19:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: white's XL pro (6000),...prosba o ustawienia....
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 16:06 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
....


Ostatnio edytowano poniedziałek, 10 listopada 2008, 09:05 przez pablo11, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 19:35 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
Wpisz sobie w wyszukiwarkę np. "6000" i juz masz odpowiedzi na twoje pytania. Na forum proscana watek ktory zalozyleś rozrosl się na 2 strony tam Ci chyba wszystko wyjasnili. Nie ma co siedziec przed kompem i wypytywac na się wszystkich forach o pierdoły , tylko wykrywka w łapę w druga instrukcja i w teren :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 22:51 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
dzieki za info,ale nadal mnie interesuje kilka kwesti,no coz chcialem poznac kogos kto chodzi z tym wykrywaczem i bylby mi cos w stanie blizej o nim powiedziec,ale trudno i tak dzieki :1 :( ;) :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 maja 2007, 19:46 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
tyle to ja sam wiem,ale czy nie ma nikogo na tym forum kto ma taki sprzet i moglby sie wypowiedziec?????
i udzielic mi cennych wskazowek?????????? !!!!!!!!!!!!!!
do bani z takim czekaniem......... :n :n :n :n :n :n :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 maja 2007, 11:33 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
pablo11 napisał(a):
jak go najlepiej ustawic do chodzenia na militarke,ktory z 4 trybow pracy wybrac


Najlepszy moim zdaniem jest statyczny z dyskrymą, niapamiętam jak się ten tryb nazywał bodajze TR DISC.

pablo11 napisał(a):
w jakim trybie ma najglebsze zasiegi

Na statyku bez dyskryminacji, zwało się to chyba GEB NORM.

pablo11 napisał(a):
w jakim stabilnie pracuje

W karzdym

pablo11 napisał(a):
jak polecacie go na militrake

Jest zaje**ty, zwłaszcza jak dokupisz cewkę 1500

pablo11 napisał(a):
czy pokretlo signal balance(czulosc) powinno byc na P czy na max???

Ustaw na "P" i bedzie dobrze

pablo11 napisał(a):
wiadomo,ze jak sie zwieksza czulosc to zwieksza sie zasieg wykrywacza,a czy w P bedzie mial takie zasiegi jak przecietny wykrywacz????

Jaki to jest Twoim zdaniem przeciętny wykrywacz??


pablo11 napisał(a):
jakie przyjac kryterium do miernika na militaria,poniewaz jest wyskalowany na monety i to w calach

To to możesz sobie sam sprawdzić w praktyce. Wskazania miernika i tak trzeba traktowac z przymrozeniem oka.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 maja 2007, 15:04 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
dzieki za info,powiedz cos wiecej o tym jakie sa zasiegi z ta cewka maxima 1500....???? duzo wieksze????? oplaca sie kupic......
pozdr pablo :za :za :1 :1 ;) ;) ;) ;) ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL