Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 19:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ADX 200
PostNapisane: sobota, 26 maja 2007, 14:54 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 08:25
Posty: 47
Lokalizacja: warszawa
witam
proszę o opinie a propos tejże wykrywki zastanawiam się nad jej kupnem ale przydałyby się rady i opinię użytkowników

od razu piszę że już poszukałem na forum postów dotyczących tejże wykrywki :P

może ktoś zaproponuje alternatywę zamiast adx 200 ??

z góry dziękuję za wszelkie info

pozdrawiam Macler


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 maja 2007, 14:37 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2004, 18:09
Posty: 96
Lokalizacja: Gdynia
od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem adx200. Kupiłem go jako używkę - z uszkodzonym przełącznikiem dyskryminacji, o czym dowiedziałem się później. Ale po wymianie przełącznika zaczął pracować jak należy.

Jeśli chcesz zobaczyć jak ten sprzęt śpiewa, zerknij na http://www.youtube.com/watch?v=T5n3FdDC-YU ;)

Nie poznałem go jeszcze zbyt dobrze i mam jedynie bezpośrednie porównanie z tesoro eldorado. Jednak już pewne spostrzeżenia mogę zarysować.

W porównaniu do tesoro eldorado wykrywacz adx200 charakteryzuje się:
-nieco lepszym zasięgiem
-nieco gorszą dyskryminacją
-prostszą obsługą
-cięższą konstrukcją
-dłuższym czasem zasilania (8 paluszków)
-solidniejszą cewką, lecz mniej finezyjną konstrukcją pozostałych elementów

Ogólnie jest to godny sprzęt, o którym w Polsce niewiele słychać, choć z drugiej strony trudno się temu dziwić - ceny w polskim sklepie są kosmiczne (1990zł :/).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL