Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 08:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: stary wykrywacz prospector
PostNapisane: czwartek, 19 lipca 2007, 23:47 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2007, 23:17
Posty: 2
z góry przepraszam za założenie nowego tematu, ale to jedyne wyjście by osoby które mogą mi pomóc go zauważyły. kilka dni temu wszedłem w posiadanie wykrywacza, niestety mam ogromne problemy z jego użyciem, nikt nie tłumaczył mi jak się tego używa, co i jak. chciałem Was prosić o instrukcję jak tym się posłużyć. nie zrobiłem zdjęcia cewki itd, bo to zdaje się nie potrzebne. Kolega z forum.pirotechnika.one.pl powiedział że to dobry wykrywacz, i bym tutaj zgłosił się po plany. oto fotka:
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 lipca 2007, 00:28 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2006, 05:22
Posty: 435
Lokalizacja: Westpreußen
Może to Ci pomoże :) http://www.armand.pl/ulotki.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 lipca 2007, 00:44 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2007, 23:17
Posty: 2
niestety, tą stronkę zwiedziłem zanim trafiłem na Wasze forum. nie znalazłem nic o moim wykrywaczu. w dalszym ciągu proszę o info. mój wykrywacz wygląda delikatnie mówiąc inaczej. cewka czy jak to się nazywa(to na dole) to duży okrąg pełny w środku(tzn bez dziury) są to 2 płyty z tworzywa sztucznego drewnopodobne, zgrzane dookoła. rączka nie różni się niczym od kuli inwalidzkiej, właściwie jest na pewno z niej zrobiona.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 lipca 2007, 00:55 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Achtung napisał(a):
niestety, tą stronkę zwiedziłem zanim trafiłem na Wasze forum. nie znalazłem nic o moim wykrywaczu. w dalszym ciągu proszę o info. mój wykrywacz wygląda delikatnie mówiąc inaczej. cewka czy jak to się nazywa(to na dole) to duży okrąg pełny w środku(tzn bez dziury) są to 2 płyty z tworzywa sztucznego drewnopodobne, zgrzane dookoła. rączka nie różni się niczym od kuli inwalidzkiej, właściwie jest na pewno z niej zrobiona.
Najprędzej będzie jak zwrócisz się do producenta, czyli samego Armanda. Chętnie Ci pomoże w Twoim kłopocie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 lipca 2007, 10:56 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 5 września 2005, 20:12
Posty: 226
Wykrywacz ma co najmniej z 15 - 18 lat. Proszę podać na priva swój adres, wyślę do Ciebie instrukcję obsługi. Do tego modelu nie ma instrukcji na mojej www.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL