Achtung napisał(a):
niestety, tą stronkę zwiedziłem zanim trafiłem na Wasze forum. nie znalazłem nic o moim wykrywaczu. w dalszym ciągu proszę o info. mój wykrywacz wygląda delikatnie mówiąc inaczej. cewka czy jak to się nazywa(to na dole) to duży okrąg pełny w środku(tzn bez dziury) są to 2 płyty z tworzywa sztucznego drewnopodobne, zgrzane dookoła. rączka nie różni się niczym od kuli inwalidzkiej, właściwie jest na pewno z niej zrobiona.
Najprędzej będzie jak zwrócisz się do producenta, czyli samego Armanda. Chętnie Ci pomoże w Twoim kłopocie.