Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 18:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ciekawostka ..? Czy ..?
PostNapisane: poniedziałek, 17 lutego 2025, 11:20 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 21 lutego 2014, 20:07
Posty: 53
Lokalizacja: Trojmiasto
nie da sie ciebie traktowac powaznie :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ciekawostka ..? Czy ..?
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2026, 14:55 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 29 sierpnia 2021, 16:19
Posty: 153
Uszanowanie
sharpe napisał(a):
nie da sie ciebie traktowac powaznie :roll:

. . . . .to efekt ( skutek ) nieudanego podejścia do usunięcia zdjęć oraz ich opisów .
Kiedyś było to możliwe.
Tymczasem > 46 K wskazuje wyraźnie jak niepoważnie podchodzi
kompetencyjnie geologiczna część frekwencji form PS :D . Najgorzej wśród spragnionych awansów
hejtujących punkciarzy wypadają PETEemowskie śnięte leszcze .


Ostatnio edytowano piątek, 19 czerwca 2026, 15:08 przez mrook, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ciekawostka ..? Czy ..?
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2026, 14:55 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 29 sierpnia 2021, 16:19
Posty: 153
Uszanowanie
sharpe napisał(a):
nie da sie ciebie traktowac powaznie :roll:

. . . . .to efekt ( skutek ) nieudanego podejścia do usunięcia zdjęć oraz ich opisów .
Kiedyś było to możliwe.
Tymczasem > 46 K wskazuje wyraźnie jak niepoważnie podchodzi
kompetencyjnie geologiczna część frekwencji form PS :D . Najgorzej wśród spragnionych awansów
hejtujących punkciarzy wypadają PETEemowskie leszcze .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Ciekawostka ..? Czy ..?
PostNapisane: sobota, 20 czerwca 2026, 14:15 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 2 października 2019, 01:15
Posty: 96
mrook napisał(a):
Uszanowanie
sharpe napisał(a):
nie da sie ciebie traktowac powaznie :roll:

. . . . .to efekt ( skutek ) nieudanego podejścia do usunięcia zdjęć oraz ich opisów .
Kiedyś było to możliwe.
Tymczasem > 46 K wskazuje wyraźnie jak niepoważnie podchodzi
kompetencyjnie geologiczna część frekwencji form PS :D . Najgorzej wśród spragnionych awansów
hejtujących punkciarzy wypadają PETEemowskie leszcze .


Ty tego posta po polsku napisałeś?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL