Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 13:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 października 2003, 21:29 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
Dzięki.
Mam stałkę, więc przyjmę wszystko :D
O ile dobrze kojarzę to jest to schron poniemiecki. Pytałem się o OC, bo wiem że kiedyś był przynajmniej w ich władaniu. Jak widać nie za dobrze go pilnowali.
A propos bezdomnych - ostatnio w schronie w Redłowie zastałem domowników :) Nawet mili panowie... ciekawe tylko czy nie brakuje im okien :?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 października 2003, 22:24 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 25 sierpnia 2003, 16:16
Posty: 75
Lokalizacja: Gdańsk
No do OC "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nalezalo ale obecnie chyba nikt sie czynnie tym nie zajmuje a szkoda :) mialbym gdzie sie schowac na wypadek ataku hehe. Jak chcecie mozemy sie tam wybrac grupka pozwiedzac :D sluze jako przewodnik. Ktos zna jakies inne ciezko dostepne gdanskie podziemia ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 listopada 2003, 17:43 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
Z chęcią się tam wybiorę przy okazji. Dam znać na maila to jakoś się zgadamy.
A tak przy okazji: szukam podstaw pod działa Flak w rejonie Jelitkowa. Czy ktoś ma namiar na takowe?
Pozdrawiam
A


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 4 listopada 2003, 01:29 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 29 sierpnia 2003, 09:25
Posty: 10
Lokalizacja: Gdansk/Gdynia
Witaj :)
Osobiscie pamietam co najmniej jedno stanowisko - bawilem sie w okolicy jako dzieciak. Dawno tam nie bylem, nie wiem czy nie porozbijali betonu - bo to w okolicy "dzikich" dzialek bylo... Musze sie przejsc i zerknac... :)
P.S. duzo jest info na temat umocnien Gdyni, Helu itp a na temat "moich" tzn lokalnych (okolice Przymorza, Jelitkowa i Brzezna) nic nie znalazlem ( Brzezno - pokazne stanowiska...).Jak znajde ta podstawe to zamelduje... :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 4 listopada 2003, 17:58 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
Faktycznie, mało informacji o Twoich rejonach. Mimo wszystko można znaleźć jakieś skrawki informacji. Przykładowo - bateria w Brzeźnie nazywała się "Strandbatterie", czyli Plażowa i była uzbrojona w działa 15 cm.
Będę wdzięczny za info o podstawach i ewentualnie stanowisku dalmierza tej baterii Flak.
Pozdrawiam
A


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 listopada 2003, 23:29 
Offline
Lew morski

Dołączył(a): wtorek, 9 września 2003, 12:54
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
jesli chodzi o schrony - te powojenne to jest ich jeszcze wiele - ja lazilem po niektorych ze 20 lat temu, ale teraz to mnie malo bawi. Co do brzezna to sa tam bunkry i stanowiska artylerii, ale chyba z I wojny a po 2giej ponoc zostaly zamurowane.A co do " mojego" bunkra to jak bede mial czas w jakis weekend to zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 29 listopada 2003, 22:22 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 16 listopada 2003, 12:57
Posty: 186
Lokalizacja: Gdańsk
Pit stary napisał(a):
a moze jakis bunkrowiec z Gdanska ma ochote odswierzyc(czesciowo odkopac) zapomniany bunkier? Potrzeba conajmniej 2-3 kopaczy. Pozdrawiam Pit


witam.
Potrzebny kopacz??? ja sie na to pisze.

Pozdrawiam .Tomi :za :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2003, 08:28 
Offline
Lew morski

Dołączył(a): wtorek, 9 września 2003, 12:54
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
No wiec chyba pora sie umowic na ten bunkierek - nie jest za duzy - 2 wejscia i w poblizu zabudowan w lasku - to co trzeba to kopaczy i ewentualnie wiadra do wyrzucania ziemi. Ja moge w weekendy a tak bardziej pewnie to w niedziele. Dajcie propozycje to sie zbierzemy.Pozdrawiam Pit


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2003, 12:52 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 22 czerwca 2003, 00:00
Posty: 711
Lokalizacja: Gdańsk
Pit jak zawsze jestem chetny...:) jak cos to pisz lub dzwon

pzdr OnyX


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 grudnia 2003, 22:11 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 25 sierpnia 2003, 16:16
Posty: 75
Lokalizacja: Gdańsk
No panowie , powiadacie ze niedziela ? Ja sie pisze ! "Na kaca najlepsza praca" !


pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 grudnia 2003, 10:34 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 29 sierpnia 2003, 09:25
Posty: 10
Lokalizacja: Gdansk/Gdynia
Pit :)_

Jezeli chodzi o niedziele to daj znaka - chetnie dolacze - ale nie na caly dzinek - bo kobita juz i tak ma pretensje, ze malo czasu jej poswiecam... :(
Jak cus to zadzyndzaj 0502496260. Pozdrawiam. P.S. Moze jak Onyx bedzie to wezme dla niego bluze... :)))


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 5 grudnia 2003, 17:05 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 16 listopada 2003, 12:57
Posty: 186
Lokalizacja: Gdańsk
cześć.

dajcie znac tylko kiedy i gdzie, a będę . Info na GG 1942398
pozdrawiam i czekam na niusa.

Pozdrawiam. Tomi.
P.S. mam wolne 2 miejsca w aucie


Ostatnio edytowano piątek, 26 grudnia 2003, 11:45 przez tomi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 7 grudnia 2003, 22:36 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 29 sierpnia 2003, 09:25
Posty: 10
Lokalizacja: Gdansk/Gdynia
no i lipa :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 26 grudnia 2003, 11:47 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 16 listopada 2003, 12:57
Posty: 186
Lokalizacja: Gdańsk
hallo.

byliscie juz ?? a wróciliście??? jest tam kto???

Pzdr
Tomi :dnc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 29 grudnia 2003, 14:51 
Offline
Lew morski

Dołączył(a): wtorek, 9 września 2003, 12:54
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
Nie lipa tylko mialem przerabane w pracy - ale to zwalczylem wczoraj i juz wlasciwie mozemy sie umawiac - ja nie przewiduje zbyt wielkich lupow, ale moze...w okolicy nie ma o ile pamiętam zadnych okopow itp. takze nawet nie wiem czy tam ktos walczyl - pozdrawiam Pit


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL