Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 23:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Quattro MP czy X-terra 70?
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 22:57 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 7 grudnia 2006, 10:56
Posty: 343
Witam
Nastawiam się głównie na drobnice ale ze jako mieszkam na mazurach chciałbym pokopać jakieś depozyty,kanki itp.
Wyczytalem, ze Quattro jest o.k na monetki i drobny kolorek natomiast z grubszymi fantami jest słabiej.
Natomiast x-terra70 podobno nieżle ciągnie monetiki i nieżle sobie radzi z kankami itp,tylko zmiana tych cewek.
Proszę niech szanowne grono się wypowie w tej kwesti i pomorze mi w wyborze któregoś z wykrywaczy :que
Zgóry dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 23:14 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Nie no...Quattro na wieksze przedmioty zelazne, reaguje tak jak kazdy wykrywacz (tylko glebiej) :) .
A stwierdzenie ze jest "OK" na monetki, to za malo napisane.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 kwietnia 2007, 17:54 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2006, 19:22
Posty: 308
Lokalizacja: Pomorze
.Quattro jest z pewnością ok,ale za x-terrą przemawia jaj waga i uniwersalność,a co do zminy cewek,nie ma z tym problemów,przeważnie wiem na co się nastawim na danej miejscówce.
pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 15:41 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 10:47
Posty: 522
...


Ostatnio edytowano poniedziałek, 2 lutego 2009, 08:22 przez sapertorun, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 18:32 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2006, 19:22
Posty: 308
Lokalizacja: Pomorze
sapertorun napisał(a):
A ktory lepiej/głebiej ciągnie małe monety srebrne?

Wątpię aby ktokolwiek odpowiedział rzetelnie na to pytanie, w końcu wykrywacz kupujesz nie tylko na małe srebrne monety
pozdr,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:16 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Zasieg chyba nie jest najmocniejsza strona X70.
Zreszta w poszukiwaniu drobnicy to nie jest najwazniejszy "parametr".
Ja (w odroznieniu od J23nadaje) nigdy nie wiem czego do konca szukam :( .
Jak na zlosc do X70 nie robia malych cewek(Na razie wlasnie taka sprawdza sie w 90% moich miejscowek).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2007, 15:00 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2006, 19:22
Posty: 308
Lokalizacja: Pomorze
Witcher napisał(a):

Jak na zlosc do X70 nie robia malych cewek(Na razie wlasnie taka sprawdza sie w 90% moich miejscowek).

W pelni się z tym zgadzam, to jej największy mankament :nicnie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL