Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 07:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: X-Terra30 vs Rutek Solaris
PostNapisane: niedziela, 22 kwietnia 2007, 13:00 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 6 grudnia 2004, 20:41
Posty: 160
Witam
Przymierzam się do któregoś z tych sprzętów.Prosiłbym o podanie ich zasięgów na monety wielkości:boratynki,grosza SAP,sreberka Zygmunta III,srebrnego rubla,złotej świnki i talara-grube duże srebro.Z tego co wyczytałem X-terra ma bardziej czytleny wyświetlacz.Podobno Solaris nadaje się i na drobnice i militare a z X-terrą nie ma co uderzać na żelastwo.Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 22 kwietnia 2007, 15:50 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2006, 19:22
Posty: 308
Lokalizacja: Pomorze
Witam
Z x-terrą 70 z cewką 3khz na żelastwo wcale nie jest tak źle ;)
Co do zasięgów na monetki, i to w takich szczegółach nie będę się się wypowiadać,jedno co mogę powiedzieć to to,że chodzi się przyjemnie
i są efekty,po pewnym czasie...
pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:06 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 6 grudnia 2004, 20:41
Posty: 160
Ale mi chodzi o 30-stke;),70-tka to niestety za drogi sprzęt :cry: Proszę o dalsze informacje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 kwietnia 2007, 15:02 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 6 grudnia 2004, 20:41
Posty: 160
Czy nikt więcej nie posiada tych wykrywaczy??Nikt nie ma żadnych opinii??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 08:27 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 4 października 2004, 12:32
Posty: 550
Lokalizacja: Niederschlesien/Oppeln
Odpowiedź jest prosta : jesli chcesz kopać TYLKO i wyłącznie kolorek - bierz terre, jeśli i kolor i żelazo 50% / 50% - to bierz Solarisa. Amen


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 maja 2007, 21:40 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 6 grudnia 2004, 20:41
Posty: 160
A czy nie wyjdzie na to samo??X terra 30 to najniższa półka Minelaba a ACE150 to najniższa półka Garreta.Czy parametry nie są podobne?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 15:43 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2007, 22:42
Posty: 8
Lokalizacja: wielkopolanin
mIAłem mozliwosc chodzenia z x-terra - jako laik - pierwszy raz z x-terra, kolega chodzil z garretem ace 250 ma spore doświadcznie chodzi z nim prawie 2 lata - i co mnie zaskoczylo - ja pierwszy raz x-terra w ok.40 minut znalazlem 6 monet , a kolega zace 250 - 3. Albo szczęscie albo przewaga x-terra.... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 22:50 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 6 grudnia 2004, 20:41
Posty: 160
Witaj
Dzięki za sugestje.Postanowione zmieniam na X-Terre 30.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL