Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 21:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie początkującego o wykrywacz ;)
PostNapisane: środa, 9 maja 2007, 15:50 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 5 maja 2007, 03:08
Posty: 2
Witam.
Zainteresowałem się tematyką exploracji. No i chciałbym nabyć jakiś prosty i tani wykrywacz. Do dyspozycji mam powiedzmy 400zł.
No i moje pytanie. Czy warto kupić coś za te pieniądze ? Czytałem na temat Jabla i opinie są podzielone. Jedni mówią, że dobry dla początkujących, inni, że ta wykrywka to tragedia :P
Czekam, na jakąś podpowiedź.
Dziękuję i pozdrawiam.
Zapomniałem dodać. W poszukiwaniach chciałbym się skupić na drobnych przedmiotach, monety itp.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 maja 2007, 16:30 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 30 października 2005, 17:37
Posty: 237
W takiej cenie to mozesz polowac na Rutusa First lub dolozyc ok. 100zł i kupic ACE150.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 maja 2007, 18:53 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 5 maja 2007, 03:08
Posty: 2
@szymo, ok dziękuję serdecznie za odpowiedź.
Teraz jeszcze powiedz mi który z tych 2 jest Twoim zdaniem godniejszy uwagi ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 maja 2007, 19:10 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2005, 11:45
Posty: 269
Rutus jest bardziej uniwersalny, na ,,militarkę" i ,,drobnice"
Ace 150 raczej na drobnice.
Zależy czego szanowny kolega będzie szukał.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 maja 2007, 20:52 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2005, 00:53
Posty: 74
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie - SoSnOwIeC !! ;]
Proponuje Ci Rutusa, jednakże będziesz mieć nie małe problemy z kupnem raczej bo pierwszych wersji rutka już nie produkują obecnie sprzedałem niedawno swojego rutusa firsta. Proponuje ci go dlatego ponieważ na początku nikt nie jest w stanie ukierunkowac się co będzie kopał. Ja na początku kupiłem rutuska firsta i byłem nastawiony głównie tylko na militarke z II wś! A teraz po dwuletniej śmigance i zmianie wykrywacza na bardziej profesjonalny spodobały mi się znaleziska z przed wojen oraz -- wszystko co okrągłe! :)
Także radzę się głęboko zastanowić i wybrać dość uniwersalny wykrywacz, być może że nie od razu ci się wszystko spodoba :) Taka moja sugestia :)

Pzdr. daj znać co wybierzesz :)

ema


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL