Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 07:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Śruba do cewki
PostNapisane: niedziela, 13 maja 2007, 23:33 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2007, 20:19
Posty: 294
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Witam

Może ktoś wie gdzie można dostać plastykową śrubę lub ewentualnie coś zastępczego.Ukręciła mi się jak mocowałem cewkę do sztycy i teraz mi ceweczka lekko dynda :)

Pozdrawiam i dzieki za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 maja 2007, 23:46 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 21:33
Posty: 355
Lokalizacja: Wadowice/Kraków
W vikingu widziale ze maja niektore czesci zamienne do wykrywaczy.Moze tam znajdziesz?Co to za wykrywacz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 maja 2007, 23:48 
poszukaj na alledrogo kumpel tez raz zamawial z tamtad do minelaba rowniez mu sie ukrecila.
A do jakiego sprzetu potrzebujesz


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 maja 2007, 23:51 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 1 grudnia 2004, 12:17
Posty: 259
Lokalizacja: Olsztyn
Witaj,

najprościej - sklepy z wykrywaczami, serwisy - celowo nie podaje namiarów żeby nie zarzucono mi, że robię komuś reklame ale wystarczy poszukac w tu na forum lub w googlach by znaleźć namiary

naszybciej - sklep w okolicy z armaturą sanitarną - tylko weź starą śrubę na wzór żeby mieć jej srednicę

pozdr.warwick


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 maja 2007, 09:13 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2007, 20:19
Posty: 294
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Witam

Dzięki za pomoc.
Śruba uwaliła mi się w X-Terra 70


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 maja 2007, 10:28 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): czwartek, 29 września 2005, 13:04
Posty: 361
Lokalizacja: Szczecin
Witaj . Ja zamontowałem zwykłą śrubę od mocowania deski klozetowej :) po wczesniejszym rozwierceniu otworów .
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 maja 2007, 11:16 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2007, 20:19
Posty: 294
Lokalizacja: Dolny Śląsk
witam

Dzieki wszystkim za pomoc

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 maja 2007, 12:39 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 14 lipca 2006, 13:48
Posty: 169
ja tez mam od deski. moze estetycznie to nie wyglada ale za to "serwis" mam w kazdym miescie ;)
pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 maja 2007, 13:15 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
Spróbuj też u ProsCana, powinien Ci pomóc...
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 maja 2007, 16:50 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2007, 15:45
Posty: 11
Lokalizacja: ŁÓDŹ
mnie tez sie zlamala srubka... w zakładzie stolarskim przetoczyli mi z kawalka plastiku i nagwintowali. wyszlo calkiem solidnie i estetycznie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 maja 2007, 18:45 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:45
Posty: 177
Lokalizacja: choszczno,szczecin i inne ;)
sracz-sruba jest dobrym pomyslem uzywalem wykrywki z takim patentem no i musze przyznac ze wytrzymale - nadepnalem na cewke i obudzilem sie po godzinie (chyba) a srubka trzymala :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 00:20 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2007, 20:19
Posty: 294
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Witam

Dzieki wszystkim za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL