Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 22:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywa - Sapera Traper
PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 23:30 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2007, 23:10
Posty: 208
Lokalizacja: Bydgoszcz
Czy ktoś ją ma ?
Jak się spisuje?
I co sądzicie o niej
Cena 550zł


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 07:30 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 19 maja 2007, 21:38
Posty: 3
ta wykrywka ma bardzo dobry zasięg wykonanie terz jest wporządku jedynym jej minusem jest brak dyskryminacji i waga oczywiście nie dla wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 10:07 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): środa, 13 września 2006, 11:30
Posty: 33
Juz po zdjeciach widze, ze wykrywacz jest bardzo toporny- tzn, ze zapewne jest bardzo ciezki. Do tego kolega wyzej napisal, ze nie ma dyskriminacji.

Ten wykrywacz mozna smialo postawic obok Jabela, ktory tez nie ma dyskryminacji, jest zapewne duzo lzejszy i przedewszytkim tanszy.

PS

Sprawdz swoja skrzynke odbiorcza na forum... :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 10:32 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 11:52
Posty: 425
Lokalizacja: Płd. wsch. Małopolska
No właśnie... I tak to jest jak się ludzie wypowiadają na temat co do którego nie mają zielonego pojęcia :bat Tak się składa, że akurat mam midasa firmy saper (trochę lepszy niz traper bo ma jakąś pseudo-dyskryme) i miałem całkiem niedawno jabelka... Otóż porównując wagowo obie piszczałki, faktycznie jabel jest lżejszy (zbudowany z rurek pcv) ale na wszystkie świętości- bez przesady Igomas z odnośnikami że traper na pewno jest ciężki !!! Poza tym nie porównuj wykrywaczy na podstawie zdjęć :evil: Nie miałeś w ręce- więc nie pisz takich bzdur ! A poza tym toporny (zobacz na jabela) nie znaczy wcale ciężki :no


Ostatnio edytowano niedziela, 20 maja 2007, 15:42 przez matizmat, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 14:30 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): środa, 13 września 2006, 11:30
Posty: 33
matizmat napisał(a):
na wszystkie świętości- bez przesady Igomas z odnośnikami że traper na pewno jest ciężki !!!


Nie napisalem, ze na pewno jest ciezki, tylko ze zapewne jest ciezki. To sa dwie rozne rzeczy, i kazdy rozsadny czlowiek powinien to zauwazyc.

matizmat napisał(a):
[..] więc nie pisz takich bzdur !


A tym nie kolego, rozwaliles :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 15:52 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 11:52
Posty: 425
Lokalizacja: Płd. wsch. Małopolska
W takim razie wytłumacz mi kolego taką kwestię: czy nie jest bzdurą wypowiadanie się na temat właściwości wykrywacza na podstawie zdjęć ? :kolko A poza tym: "Nie szata zdobi człowieka..." i czy np. na podstawie zdjęcia też oceniłbyś stan techniczny samochodu ? Bo jak dla mnie to troche niedorzeczne :drap


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 19:23 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): środa, 13 września 2006, 11:30
Posty: 33
Ja tu tylko wyrazam swoja opinie na temat sprzetu, a ty zachowujesz sie jak bym obrazil twoja matke. Odlaczam sie od dyskusji, wole bana uniknac.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 21:03 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 11:52
Posty: 425
Lokalizacja: Płd. wsch. Małopolska
Faktycznie... Toche nas poniosło w tej dyskusji... Sorry, źle mi z tym i wyrażam skruchę :ojoj A kolega bryktygrysek 73 porady oczekuje. Moje zdanie jest takie: trapera można porównać do midasa- z tym że midas ma tą niby pseudo-dyskryminację i wskaźnik wychyłkowy. Zasięgi są całkiem przyzwoite (ale przesadzone w porównaniu ze stroną o tych wykrywkach) Ja biegam z cewką 37 cm i już nieraz musiałem się zdrowo nakopać, co by fanciora z dołka wygrzebać, zresztą co ja będę tu pisał- polecam to: viewtopic.php?p=240467&highlight=#240467 Jest to typowy PI więc lepiej się zaopatrzyć w akumulatorki. Jak dla mnie wykrywacz jest dość dobrze wyważony (porównywałem z kilkoma innymi) a i waga jest do przyjęcia- można długo chodzić i ręka nie boli. Co do ceny- wydaje mi się ciut za wysoka. Ja kupiłem midasa za 500 zł- używkę, ale jest jeszcze na gwarancji przez rok. Dostałem do tego dodatkową małą cewkę do poszukiwań w murach, akumulatorek i ładowarkę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 21:43 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2007, 23:10
Posty: 208
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dzięki za informacje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL