Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 15:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ace
PostNapisane: niedziela, 17 czerwca 2007, 12:37 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 5 sierpnia 2005, 19:22
Posty: 14
Lokalizacja: śląsk
Witam!
zastanawiam się nad kupnem Ace 150 ale z cewką 9x12 znaczy 30,5 cm
czy z taką cewką będzie widział głębiej?
i jeszcze jedno jaka jest znacząca różnica miedzy Ace 150 a 250 ?
a może lepszym rozwiązaniem byłoby kupić MINELAB X-TERRA 30
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 czerwca 2007, 09:43 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 20 grudnia 2005, 12:54
Posty: 4
Lokalizacja: Dolny śląsk
Powiem ci krótko, jeżeli ACE to jedynie 250 bierz ,znam ludzi którzy teraz żałują zakupu 150. Czym różni się?? porównaj sam oba wykrywacze jest to widoczne gołym okiem, na sam początek widac jak zerkniesz na oba te sprzęty ace 250 ma o wiele lepsza dyskryminacje super pinpoint no i funkcje obrazkowe (głębokosc, )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 czerwca 2007, 23:06 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 8 czerwca 2007, 09:09
Posty: 14
Lokalizacja: Kuj.Pom.
Witam!ACE 250 na pewno lepszy od modelu 150,z wiekszą cewką na pewno też,ale to nadal ACE.Nie bardzo rozumiem skąd tak przychylne opinie tego sprzętu(czegoś).Moim zdaniem to nawet na drobnicę "płytki" sprzęt.Sam go nigdy nie miałem,ale niedawno porównywałem.Lipa,że aż huczy.Szkoda czasu,nerwów i pieniędzy na przesiadki.Kup cos lepszego.Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 czerwca 2007, 21:23 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 19 marca 2006, 12:11
Posty: 881
Lokalizacja: earth
Mylisz się Jakofako i to bardzo.
Jeśli nie miałeś nigdy Ace 250 to nie wypowiadaj się na jego temat. Ja chodziłem z nim ponad rok i, podobnie jak wielu na tym forum, twierdzę, że jest to bardzo dobry wykrywacz - oczywiście na kolorek.

Cytuj:
Nie bardzo rozumiem skąd tak przychylne opinie tego sprzętu(czegoś).Moim zdaniem to nawet na drobnicę "płytki" sprzęt.


Ano nie rozumiesz bo z nim nie chodziłeś - a zasięg ma całkiem przyzwoity.

Fullcaffe proponuje poczytać inne wątki o Ace 250 (a było ich tu dużo) i wtedy wyciągnij wnioski.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:55 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 19:10
Posty: 521
Lokalizacja: Tutejszy
robex41 napisał(a):
Powiem ci krótko, jeżeli ACE to jedynie 250 bierz ,znam ludzi którzy teraz żałują zakupu 150. Czym różni się?? porównaj sam oba wykrywacze jest to widoczne gołym okiem, na sam początek widac jak zerkniesz na oba te sprzęty ace 250 ma o wiele lepsza dyskryminacje super pinpoint no i funkcje obrazkowe (głębokosc, )


To widocznie ja jestem jakimś wyjątkiem, bo nie żałuję :). Już raczej wolałbym dokupić większą cewkę do 150 niż kupować droższego o 250zł ACE250. Pinpoint jest mi zbędny, ACE150 też pokazuje głębokość (ale to i tak tylko orientacyjne wskazania, na których nie ma co polegać i nie spodziewam sie żeby w 250 było lepiej). Zastanawia mnie tylko ta bardziej szczegółowa dyskryminacja, ale czytałem opinie, że i tak kopie się wszystko oprócz pierwszych dwóch czy trzech kresek, hmm.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 19:01 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2005, 19:10
Posty: 521
Lokalizacja: Tutejszy
testy większej cewki:
viewtopic.php?t=24770&start=12


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 30 czerwca 2007, 20:08 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): sobota, 23 września 2006, 10:36
Posty: 133
Lokalizacja: podkarpacie
WITAM;pozwole sie wtracic co do ACE .Uzywam go juz ponad pól roku i uwazam ze jest to bardzo dobry sprzet za ta cene i nie ma sie co pluc . Ostatnio z jednego tylko poletka podnisłem nim 9 szt 1 groszówek z okresu II RP.2 Zł Srebne z głowa kobiety 7 szt boratynek 5 szt krajcarków róznych.Wykrywacz jest bardzo lekki a to duzy plus,ma swietna dyskryminacje na drobnice . Pinpointer jest bardzo potrzebny jesli szuka sie nocą , tak jak ja.A co do zasiegu to nie narzekam . Monety głeboko nie leza,jesli pole jest uprawne to ziemia jest przewracana . Szukam standartowa cewką .Nie chce robic reklamy tylko chce sie podzielic swoja wiedza o tym sprzecie wzgledem ceny to dobry wykrywacz . Pozdrawiam wszystkich kopidołków. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 1 lipca 2007, 08:51 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 16 maja 2007, 14:49
Posty: 112
Lokalizacja: Lublin
WitamPosiadam Ace150 z większą cewką.Czy 250 kopie też polmosy i kleje.W 150
dzwięk wydaje identyczny jak monety.Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 1 lipca 2007, 09:17 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2007, 23:10
Posty: 208
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam
Posiadam ACE 250 Kopie polmosy oraz różnego rodzaju tubki Jest to bardzo dobry sprzęt na kolorek Jeżeli chodzi o wiekszą cewkę to zalezy co chcesz szukać Na monetki wystarczy standardowa. Też jestem ciekaw jak pracuje sie na wiekszej
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano czwartek, 2 sierpnia 2007, 16:34 przez bryktygrysek73, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 lipca 2007, 21:17 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 1 czerwca 2006, 18:44
Posty: 84
Lokalizacja: Wielkopolska
Ja również posiadam Ace 150, i w krótkim czasie neicałych 3 miesiący mam juz ponad 45 monet od rzymka, boratynki po prl:) no i roznych innych ciekawostek:).Ace 150 to bardzo dobry sprzęt!
Pozdrawiam,Tudek :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 lipca 2007, 21:21 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
tudek to musisz miec fajne miejsca skoro tyle monet nakopałeś ;) Ja jestem posiadaczem ace 150 od 2 miesięcy i żadnej monety nie wykopałem :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 lipca 2007, 22:50 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 16 maja 2007, 14:49
Posty: 112
Lokalizacja: Lublin
Dwa miechy i żadnej monety?praktycznie nie było dnia żebym nie wykopał monety.Teraz chodzę po wykoszonych łąkach.Rezultat mierny,teren też,ale zawsze znajde coś(ostatnio trojak SAP,grosz Sasa,kopiejki)Na praktycznie każdym polu jeśli się ma cierpliwość to coś się znajdzie.Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 2 lipca 2007, 22:59 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Teren na którym szukam jest prawie że "dziewiczy" tylko ja tam kopie :P Ciągle wychodzą jakieś kolorowe śmieci i inne popierdółki ale monet ani widu ani słychu :( Może jakieś wskazówki jak wy to robicie? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 sierpnia 2007, 22:42 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 3 kwietnia 2007, 21:12
Posty: 116
witam
mam dylemt jak wiekszosc
jestem nowy w temacie
chce kupic ace 150 lub 250
do tej pory uzywalem jabla i whitesa
powiedzcie mi tylko czy:
ace 150 lub 250 maja lepszy zasieg na zelazo od jabla?
czy sa uniwersalne wykrywacze do metali niezelaznych i zelaznych?
chce szukac monet i militarki,co mam kupic?
moze inny sprzet?
cos do 1000zl

czytam i czytam forum od kilku godzin i juz sie zakrecilem...

heeeeelp


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 sierpnia 2007, 21:57 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): niedziela, 28 stycznia 2007, 22:11
Posty: 354
Lokalizacja: Capital City (L)
adamkoronowo napisał(a):

czy sa uniwersalne wykrywacze do metali niezelaznych i zelaznych?
chce szukac monet i militarki,co mam kupic?
moze inny sprzet?
cos do 1000zl


Polecam Solarisa, jest w tej chwili używany na allegro :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL