Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 06:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywka na kolor
PostNapisane: piątek, 13 lipca 2007, 22:22 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2007, 19:09
Posty: 33
Witam!
Jaką polecacie wykrywkę do tak ok.1 tys. zł na kolor? Nie ukrywam że fajnie by było jakby wykrywała także duży złomek, typu hełm,bagnet itp...
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 13 lipca 2007, 22:24 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 15 października 2006, 12:00
Posty: 700
Lokalizacja: Niederschlesien
Nowa, czy używka?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 13 lipca 2007, 22:28 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2007, 19:09
Posty: 33
Obojętnie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 13 lipca 2007, 22:38 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 15 października 2006, 12:00
Posty: 700
Lokalizacja: Niederschlesien
Kolego,jak widać jesteś nowym na tym forum. Twoje pytanie na tym forum jest średnio zadawane raz w tygodniu, a napisze więcej, wiekszość z nas swego czasu także zadawało takie pytania. Nie myśl sobie, że chce Cie niegrzecznie spławić - wręcz przeciwnie - napisze Ci to samo co mi ktoś kiedyś napisał. Przeczytaj dokładnie wszystkie posty jakie są w tym dziale , dotyczą wykrywek, ich ceny, możliwości, zastosowania, cech użytkowych. Następnie wybierz sobie 2 czy też 3 marki sprzętu który Cie interesuje pod każdym względem.Wtedy wejdz na forum i zadawaj konkretne pytania dotyczące konkretnego sprzętu - z pewnością wszyscy Ci pomogą.
Pozdrawaim Darglo44


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 14 lipca 2007, 00:23 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2007, 23:10
Posty: 208
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam
Ja uzywam Garrette ACE 250
Na kolorek dobra - zwłaszcza na monetki - duże żelastwo też wyciagniesz
Zmieścisz sie w 1000 zl
Narka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 14 lipca 2007, 03:26 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Na allegro Garrett Ace 250 nowy chodzi po 869zł :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 14 lipca 2007, 03:58 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 19 marca 2007, 19:49
Posty: 159
Wiaj Nowicjusz,

ale dodaj jeszcze oslone, sluchawki, torbe e.t.c - szybko uzbierasz, albo nawet przekroczysz tego tysiaczka ;)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 14 lipca 2007, 17:27 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 21 listopada 2006, 21:23
Posty: 67
Lokalizacja: festung
cześć. ja używam BH LANDSTAR .może być twój za 750zł.zbiera równo i dokładnie.tylko musisz używać akumulatorów 9v.pogadaj z ARGO to ci powie co wyciąga .często jezdzimy razem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 15 lipca 2007, 13:03 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
Cytuj:
ale dodaj jeszcze oslone, sluchawki, torbe e.t.c

pytanie tylko po co ?? ja słuchawki wzialem z walkmana, ACE pakowalem w plecek (rurki troche wystawaly) a o oslonie nie myslalem w ogole :) i jakos nic sie nie stało. Jego drugi wlasciciel chyba tez jest zadowolony ??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:02 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2007, 19:09
Posty: 33
Na razie zatrzymałem się na 3 wykrywaczach:
Garrett ACE250
BOUNTY HUNTER Quick Draw II
RUTUS SOLARIS
Który z nich będzie najlepszy na kolorek? Czy może wybrać w ogóle jakiś inny model??
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:14 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 15 października 2006, 12:00
Posty: 700
Lokalizacja: Niederschlesien
Jak pisałeś w poprzednich postach interesuje cie wykrywka, raczej o cechach uniwersalnych, czyli "może kolorek, ale także miło militarka"- wytypowałeś 3 marki, które ci interesują. Wg mego skromnego zdania najbardziej uniwersalnym jest SOLARIS- cena nowego ok.1,300 zł, ale w ostatnim czasie widziałem na all.......... uzywane, na gwarancji, w cenia jak pamiętam chyba do 1,000 zł.
Odnośnie Garretta 250 - ogólna opinia, że całkiem dobry sprzęt na kolorek - uniwersalnym go nazwać raczej nie można- cena nowego ok. 850 zł.
Natomiast jesli chodzi o BOUNTY HUNTER Quick Draw II nie będę się wypowiadał, gdyż nie znam sprzętu.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL