Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 20:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Serwis Tesoro?
PostNapisane: wtorek, 31 lipca 2007, 06:01 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 10:08
Posty: 993
Lokalizacja: mazovia
Czy ktoś w Polsce naprawia teraz te wykrywacze? Mrand już się chyba tym nie zajmuje? Czy jest ktoś inny? I czy pracownik Denara naprawia (oczywiście za opłatą) sprzęt nie zakupiony u nich w firmie?
Pzdr qczer


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 31 lipca 2007, 08:14 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 19 marca 2007, 19:49
Posty: 159
Witaj qczer,
moze "od drugiej strony "- jesli nie kupiles u Denara to czemu nie u Proscana? Oczywiscie ustalic juz muszisz z nim sam osobiscie co i jak. Najlepiej tu.

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano wtorek, 31 lipca 2007, 08:18 przez RoArt, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 31 lipca 2007, 08:15 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 1 czerwca 2007, 19:52
Posty: 8
Zapytaj się ProScana on może ci pomoże.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 31 lipca 2007, 12:19 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 10:08
Posty: 993
Lokalizacja: mazovia
Chce odkupić od kogoś Tesoro i chciał bym się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiejś awarii. Jak rozumiem firma proscan zajmuje się naprawą tej marki?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 31 lipca 2007, 12:49 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2007, 20:01
Posty: 2324
qczer napisał(a):
Chce odkupić od kogoś Tesoro i chciał bym się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiejś awarii. Jak rozumiem firma proscan zajmuje się naprawą tej marki?
Pozdrawiam


Zerknij tutaj ----> http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:13 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 19 maja 2002, 00:00
Posty: 29
Witam
Naprawą Tesoro zajmuje się znany na innych forach SWaldek.Korzystałem z jego usług i bardzo polecam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 sierpnia 2007, 23:16 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
dergan napisał(a):
Witam
Naprawą Tesoro zajmuje się znany na innych forach SWaldek.Korzystałem z jego usług i bardzo polecam.

A ja pozdrawiam szeregowych :za :que :za jeżeli juz nie Mrand a tym bardziej Proscan to ta marka chyba podupada z serwisem.
P.S. nie mam nic do SWaldka ;) bo go nie znam :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 sierpnia 2007, 00:30 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 20:04
Posty: 364
Lokalizacja: Gdańsk
dominss napisał(a):
ta marka chyba podupada z serwisem

Albo po prostu niewiele jest przy tej marce zajęcia dla serwisu :lol: - bynajmniej nie z powodu jej niskiej popularności...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 sierpnia 2007, 14:40 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 19 maja 2002, 00:00
Posty: 29
Dzięki Dominss za pozdrowienia dla szeregowego.Mam nadzieję, że nie było w tym zamierzonej ironi. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL