Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 20:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 sierpnia 2007, 22:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2007, 20:01
Posty: 2324
@pitbull
Masz rację była używana Solarka na 'znanym portalu aukcyjnym' :D

PS> Jest także używka Ultra II więc chyba też się możesz zainteresować jeżeli masz ochotę :)
PS2> To nie ja wystawiam tą Ultrę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 sierpnia 2007, 13:43 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 11 maja 2007, 10:12
Posty: 62
Lokalizacja: znad warty
tez mam Ace 150 nie narzekam mam go od kwietnia i wykopalem dobra setke monet ok 130 od boratynet po PRL-e, 3 sreberka i obraczke.
mysle ze to dobry sprzet.
pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 sierpnia 2007, 14:51 
Offline
Kolega Żwirka

Dołączył(a): środa, 19 kwietnia 2006, 07:24
Posty: 291
Lokalizacja: Galicja-Mazowsze / Norway
Moja mała opinia na temat ace 150 i testy przeprowadzone w powietrzu .
viewtopic.php?p=265366&highlight=#265366
Pozdrawiam
Kamiś


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL