Teraz jest wtorek, 23 czerwca 2026, 23:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fisher 1270 opinie ?
PostNapisane: poniedziałek, 6 marca 2006, 21:31 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 3 marca 2006, 20:16
Posty: 201
Lokalizacja: Weisswasser
Witam wszystkich na tym forum!
Grzebię w ziemi od wielu lat i postanowiłem teraz dokonać zmiany sprzętu.Zbieram opinie o modelu Fisher 1270,może ktoś z kolegów działa nim lub coś wie konkretnego w tym temacie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 00:29 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 16 października 2005, 22:21
Posty: 64
Chciałbym odswieżyć pytanie hokana :) . Interesuje mnie ten wykrywacz a nie mogę znaleźć nic wiarygodnego na jego temat - tylko informacje handlowe. Cena nowego wykrywacza znacznie różni cię od starszych modeli z serii 1200 czy przekłada to się na osiagi?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 10:05 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2006, 12:44
Posty: 114
Lokalizacja: Gostyń
Jeśli znasz angielski, to zapraszam :

http://metaldetectorreviews.net/fisher.htm

Są tam wypowiedzi użytkowników, którzy spędzili ze sprzętem wiele czasu w terenie. Życzę miłej lektury.

Edd


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 sierpnia 2007, 20:19 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 16 października 2005, 22:21
Posty: 64
Dzięki wielkie ale znam stronę. Od tej recenzji zacząłem... i na niej skończyłem, bo tylko tyle znalazłem od serca i na temat fishera 1270. Po wyczerpaniu źródeł :( więc chciałem jakieś "jeszcze" informacje dostać od forum... :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL